Sent: 12.57 - mon 8 apr 2002


Name: Ben
Sent: 10.40 - wed 3 apr 2002

Šerifovi - zkus to poslat přímo mě.


Name: šerif
Sent: 16.17 - fri 29 mar 2002

POZOR,POZOR,POZOR!
Ze soboty na neděli se mění čas,začíná letní.Tudíž si neopomeňte posunout hodinky o jednu hodinu dopředu,aby vám v neděli ráno neujel vlak!!!! Jede se na výlet a sraz je v 8,00hod na nádraží ve Strašnicích.Vzhledem k předpokládanému krásnému počasí počítám s hojnou účastí!!!


Name: šerif
Sent: 11.05 - wed 27 mar 2002

Čínovi : Doufám,že se konečně dočkám těch fotografií z léta 2000 !!!!!!


Name: Ben
Sent: 11.36 - wed 20 mar 2002

ta cestina me tedy krka. Pro peclivky s mapou Prahy , adresa je Zernovska 10 s hackem nad Z.


Name: Ben
Sent: 11.32 - wed 20 mar 2002

K připravovaným akcím. Kdo neví kde je Zernovská 10, ulice mezi Průběžnou a metrem Skalka, od metra asi 300 m, od tramveje také. Zvonit na 3. zvonek zdola. P.S. mám tam office.


 

Name: šerif
Sent: 08.23 - tue 19 mar 2002

To zas byl večer! Vedoucí Comba JP dorazil tradičně pozdě,zahrnul nás přívalem informací ze života O.K.,které překvapily i samotného Andyho.Hrát začalo toto povedené hudební těleso půl hodiny před uzavřením restaurace a to ještě torzovité skladby jistého kapelníka,který se po třiceti letech nemohl jaksi rozpomenout na svoje nepovedené texty!!! To zas byl večer!!!! Doufám alespoň, že webmaster zveřejní dohodnutý program!


Name: ANDY
Sent: 16.47 - mon 18 mar 2002

To zas bude večer.


Name: šerif
Sent: 08.06 - mon 18 mar 2002

Připomínám všem,že se dnes uskuteční od 19,30hod posezení v hospodě "Vagon".Hudební nástroje s sebou!!!


Name: Ben
Sent: 19.51 - sat 9 mar 2002

Nahrál jsem nějaké fotky z akce Valtice. Fotek je spousta, chystám se je vypálit na CD ROM. Je to dost práce, tak dejte vědět kdo o ně má zájem. Dali by se i oskenovat Ostřížovy kroniky. A šerifovi díky za přání.


Name: šerif
Sent: 14.27 - thu 7 mar 2002

Bobovi a Benovi k jejich jmeninám vše nejlepší přeje šerif.


Name: šerif
Sent: 17.38 - wed 6 mar 2002

Tisíceré díky webmasterovi!!!


Name: webmaster
Sent: 17.30 - wed 6 mar 2002

Účastníci akce Valtice: Andy, Ben , Blanka, Lišák, Ostříž, Iva, Paganini, Robert, Lucka, Žabák, Aleš, Ivana, Petr a Jitka.


Name: šerif
Sent: 16.20 - wed 6 mar 2002

Jakých 15 km,trasa Pavlov-Dívčí hrady,kterou jste obětavě vyfuněli měří 2,5 km !!! Jsou dvě možnosti,buď jste po probdělé noci nedokázali přečíst ukazatel nebo Andyho speciální měřící přístroj v botě má trvalou poruchu! To by ovšem vysvětlovalo vše...........
Ještě jednou zkusím vypsat účastníky této vydařené akce:


Name: Andy
Sent: 14.06 - wed 6 mar 2002

Aby někdo netvrdil, ľe jsem se schválně nepodepsal - to server. A navíc, jako důkaz naąí úcty k Paganinimu dodávám, ľe jsme v autě přestali i topit, kdyľ se začal kazit.


Sent: 14.02 - wed 6 mar 2002

Ze vąím se dá celkem souhlasit. Akorát "zdravé jádro" se mi nelíbí. To, ľe Sovy pomohly nemocnému bobrovi (dětmi majitelky pensionu nazývaného pan Fridex) se zde účelově nazývá jakýmsi odpadnutím. Naopak, sovy jeľ mají silně vyvinuté sociální cítění, moc dobře věděly, ľe po oněch 15 kilometrech do kopce přes kameny na Dívčí hrady by pan Fridex, jeľ byl jedovatě ľlutozeleným, neuąel ani kdyľ se jednalo o kratąí příjemnou procházku na Sirotčí hrádek. No, řekněte sami, proč by jsme to vzdávali, kdyľ jsme my kluci od Sov uąli to nejhorąí? To nedává smysl.Bratra Dioxina jsme zachránili!!! A navíc bych chtěl navrhnout bratra ®abáka na získání Lesní moudrosti. ®abáka, kdyľ viděl ąerifa jak počítá nuly na měřítku mapy, náhle rozbolel ľaludek a ąel spát. Naąli jsme ho po obědě na tučném obědě s hranolkami. To je ta Lesní moudrost v čistě krystalické podobě.


 

Name: šerif
Sent: 13.46 - tue 5 mar 2002

Chyba je bohužel na serveru.......,víno došlo!!!


Name: Bob
Sent: 13.10 - tue 5 mar 2002

©erif je buď jeątě voľralej anebo má sklerózu......


Name: šerif
Sent: 16.54 - mon 4 mar 2002

Tento víkend se uskutečnil zájezd ctitelů moravského vína do Valtic,kterého se zúčastnili a Žabák.V pátek jsme poseděli ve sklípku,kde Andy,Dan a Ostříž oslavili své narozeniny. V sobotu se uskutečnil výlet do Pavlovských vrchů,po trase Pavlov-Děvičky-Sirotčí hrádek.Celou trasu absolvovalo pouze zdravé jádro,Sovy a Paganini odpadli již po návštěvě Dívčích hradů.V sobotu odpoledne následoval "košt",kterého se kromě zcela zničeného Paganiniho(získal nové přezdívky "sirovodík","fosforečnan" apod)zúčastnnili takřka všichni.Ti nejvytrvalejší zakončili úspěšnou akci ve sklepě v bývalé městské šatlavě.Ráno jsme načepovali ve sklípku víno a meruňkovici a vyrazili ku Praze.
Pozor,Andy se chystá celou akci zopakovat 10.-12.5.2002.Zájemci,přihlašte se u Andyho!!!


Name: šerif
Sent: 12.28 - thu 28 feb 2002

V pondělí se uskutečnilo posezení v klubu v Ovenecké.
Vrcholem večera mělo být vystoupení "kulturní agitky" pod vedením Andyho,ve skutečnosti všechno a všechny zastínilo vystoupení zpěvačky Anny V.,která předvedla vrcholný hudební výkon a zastínila tak trosky Comba JP i ostatní účinkující(sypu si popel na hlavu)..........
Jenom mne překvapil přístup některých členů Comba JP,kteří se jednak podivovali nad tím, že se koná tato akce(Pytlák a Paganini),ačkoli byla na Bobří hrázi hojně propagována, a jednak dorazili bez hudebních nástrojů,čili absolutně nepřipraveni(Pytlák a Horáček)!!! Polepšete se!!!
Zítra odjíždíme do Valtic,Vaše všetečné otázky stran odjezdu,ubytování a programu jistě rád zodpoví Andy.Doufám,že si Ben vezme banjo!
Pro zeměpisné negramoty (Bob): VALTICE neboli Feldsberg se nacházejí na Jižní Moravě!!!


Name: P.Bocan
Sent: 23.58 - mon 25 feb 2002

Nazdar Bobrici a Sovaci, v Chicagu se
pripravuji volby na starostu mesta. Jeden z kandidatu je cernoch. Tak nevim, jestli to projde. At mi combo J.P., nebo sam jeho vedouci, posle nejaky seznam pisnicek, ktere jsou v soucasti programu obdivovany uzavrenym okruhem pratel T.O. Bykovky. Predem dekuji , zakladne vyrizeni me zadosti a spozdravem STRUNNAM ZDAR Pete


Name: šerif
Sent: 13.48 - mon 18 feb 2002

V sobotu se uskutečnil plánovaný výlet do Šárky.Účast:Ben,Dan,Mirka,Ostříž,Daniel,Robert,Paganini a Pytlák s Hasanem.Od kostela Sv.Matěje, okolo Hanspaulky jsme došli na slovanské hradiště nad Džbánem.Po obědě jsme prošli údolím Šárky až do Jenerálky,kde byl výlet ukončen.Krásné počasí,hezká příroda.........prostě pohoda.


Name: šerif
Sent: 15.53 - fri 15 feb 2002

Bobovi: Tak to je od Tebe konečně dobrá zpráva!!!
Všem co se nezúčastníli sezení na Bobří hrázi:
Zítra,t.j. v sobotu 16.2.2002 se uskuteční výlet do Šáreckého údolí,sraz je v 8,30hod na stanici metra Strašnická,ti co nebydlí ve Strašnicích se mohou přidat v 8,45hod ve vestibulu stanice metra Hradčanská.


Name: Bob
Sent: 12.34 - fri 15 feb 2002

Br.Kláskovi byla 13.2. úspěąně operována skoro ucpaná tepna zásobující mozek a dnes odeąel zcela zdráv k domovu. Vąechny zdraví a těąí se vąechny a na Bobří hráz.


Name: Bob
Sent: 15.17 - thu 14 feb 2002

Andymu,
moc dobře si to pamatuju, jak jste mi lákali na Vaąe druľinovky(a pořád mě lákáte!!), abych Vám přednáąel zdravovědu... nevím jaké bobříky či soví pérka jste honili či honíte , ale přesto Vám rovněľ přeji k Sv. Valentýnu hodně zdraví, ątěstí a pevnou ruku!


Name: Andy
Sent: 09.55 - thu 14 feb 2002

S níľe uvedeným souhlasím.Hráli jste pěkně, chlapci.Opravdu silná sestava! Akorát nebylo ani slyąet ani vidět. Čest vyjímce - oné krásné neznámé.To byl hlas, to byla hra, to byla figura,ľe by i princ Krasotín záviděl.
K Bobovi.Jak to bylo u Sov dobře víą. Coľpak nepamatujeą, jak jsi byl několikrát přistiľen, an ąmírujeą za dveřmi klubovny, kdyľ měli havrani druľinovku a hráli foukanou, či honili bobříky?
Jinak veden svým milosrdným srdcem a věren své holubičí povaze, jsem asi jediný kdo popřeje Bobrům, které jsoucný člověk nemá moc rád,vąe nejlepąí a hodně zdraví a lásky k dneąnímu dni sv. Valentýna. Mějte se rádi, ale uľ se proboha nemnoľte! Bůh jiľ udělal chybu tím, ľe ze sovího pera stvořil bobra.


 

Name: Bob
Sent: 10.29 - wed 13 feb 2002

Včerejąí věčer v Bobří hrázi se vydařil. Byla hojná účast, dokonce se dostavil po létech Vlada, přezdívaný Cvrček (trochu narost do ąířky a vypadá jako Pučmeloun) a hned posílil doprovodnou sekci Comba JP, které tak nastoupilo zatím v historicky nejsilnějąí sestavě a prakticky se neveąlo do místnosti a tak musel Horáček hrát v předsíňce, na sedmém schodu,coľ některým vadilo (jiným ne), nebo» nejen , ľe nebyl vidět, ale ani slyąet. Rovněľ výborný byl vedoucí Comba - Pytlák. Při hře na ukulele představil vedle univerzálního Cimrmanova akordu jako světovou novinku jeho mollovou verzi. Ale vůbec nejlepąím záľitkem bylo sólové vystoupení pro mě nové neznámé.To jeątě na Bobří hrázi nebylo !!! Proto také vedoucí Comba, známý bafuňář a tokáč, jí hned hodil lano...no uvidíme, moľná příątě uľ vystoupíme jen jako doprovodná skupina, coľ by nebylo na ąkodu ( nemusel bych nosit zpěvník a pořád v něm hledat)

P.S. Děkuji za vąechna blahopřání a dary k mým narozeninám. Zvláątě pak mě potěąil jmenovací diplom.

Moľná příątě nám Andy oznámí, jaké to bylo skutečně u Sov, viď Andy- ą.ą.ą.ą......

Vąechny zdraví z nemocničního lůľka br.Klásek!


Name: šerif
Sent: 10.05 - tue 12 feb 2002

Pozor,připomínám všem sklerotikům,že se dnes po delší přestávce uskuteční "Bobří hráz", a to v 19,30hod.Předpokládám,že se včas dostaví zvláště Combo JP i se svým vedoucím,abychom nečekali do pozdních nočních hodin jako obvykle!!! Dle sdělení dobře informovaných kruhů oslaví dnes večer Bob nejen své narozeniny,ale i ukončení své kandidatury.Jménem osady blahopřeji oslavenci předem!!!


Name: Bob
Sent: 00.59 - tue 12 feb 2002

Andy se snaľí překroutit historii. Z Rysů (tedy Bobrů) neutekl, ale byl přeřazen k Sovám na nátlak Derviąe a ATRIHO. Důvodem byl velice slabý Soví oddíl, který se měl tak členy nejlepąí druľiny, tedy Rysy,zmátořit.Nutno říci, ľe to tehdy Sup provedl mazaně a zbavil Rysy, potaľmo Bobry těch nejslabąích...


Name: šerif
Sent: 18.17 - fri 8 feb 2002

Tak teď už mám konečně jasno,oba ptáčkové se pěkně vybarvili,pěkně Vám oběma děkuji a přeji ještě hodně společných zážitků,kamarádi jednoho nejmenovaného režiséra!!!


Name: Andy
Sent: 15.52 - fri 8 feb 2002

Bobe děkuji,
ano, a to nejsou jen veselé historky s topografií, ale i útulné chladné noci, kdy bratr zahříval bratra a jeho ľivočiąné teplo zabraňovalo vąudypřítomné zimě proniknout do ledvin a srdcí bobřích hochů. Ano, ty dlouhé letní procházky rozkvetlou květenou, v níľ bosí bobří hoąi lehce naąlapujíc do orosené trávy ąli ruku v ruce vstříc novým dobrodruľstvím, které v nich kromě revma zanechaly i teplé vzpomínky na společné koupání v rybníku jen tak. Ano, i proto jsem utekl k pravým chlapům - sovám vąemi ohni páleným.


Name: Bob
Sent: 13.14 - fri 8 feb 2002

Andy, nemaą zač.
Je vidět, ľe Tvůj, sice krátký,pobyt v druľině Rysů, v Tobě zanechal nesmazatelné stopy,které teprve teď se dostávají navenek. Nikdy nezapomenu(asi i Ty), jak nás br. ATRI učil topografii a orientaci s mapou a buzolou a jak jsme v ní vynikali.
Co azimutů jsme se navyváděli a Ty si jeątě dlouho z toho ľil v Sovách ! Odborku topografa bys měl za ty znalosti dostat!!! A teď si je prokázal !!
A teprve teď chápu topografické neznalosti některých, kteří se skončili s orientací dle mapy u globusu!


Name: šerif
Sent: 17.24 - tue 5 feb 2002

Tak ty svěrací kazajky připravte dvě,pane doktore Chocholoušku!!!!


Name: Andy
Sent: 15.02 - tue 5 feb 2002

Vyjímečně musím, ač nerad, souhlasit s Bobem Chocholou a potvrdit oněch třicet, a to je Míra jeątě schovívavý, kilometrů. Jako důkaz mám schovaný speciální přístroj, který jsem měl nmamontovaný v botě. Němci tento přístroj znají pod názvem " der kurvametr". Celou dobu co ho mám, jsem se domníval, ľe jest porouchán, ale teprve Bob mi otevřel oči : ąerif neumí určit měřítko mapy!!! A proto co ve skutečnosti nazýval procházkou na pět kilásků, bylo ve skutečnosti deset či více, dle počtu nul za jedničkou ( nebo pětkou ) pod mapou. Díky Bobe, ľes mi otevřel oči a to nejenom v sexu.


Name: šerif
Sent: 17.18 - wed 30 jan 2002

Bobe,pozor, Chocholoušek už má pohotovost!!!!!


Name: Bob
Sent: 16.54 - wed 30 jan 2002

údaj o 30km byl zjiątěn pomocího speciálního softwaru na mapě v měřítku 1:15 000 (viz www. angelina.cz), Ve skutečnosti se jedná o vzdálenost 29,658 km, ale pro jednoduchost jsem hodnotu zaokrouhlil nahoru, tedy na rovných 30 km, nebo» jak uvedl Andy, je třeba počítat i cestu na nádraľí a zpět a rovněľ i cesty na WC ve vinárně. Ve skutečnosti, dle matematických tabulek, je výpočet jeątě nutné vynásobit tzv. koeficientem plnosti (0,000034), tedy narvaného vlaku, kterým jsme museli cestovat, s nepřímou aproximací na dobu jízdy přeplněným vlakem a počtem ujetých kilometrů. Nicméně výsledná hodnota 145,98 km se nám zdála trochu přehnaná a spokojili jsme se jen s pouhými dobře odhadnutými 30km dle naąeho přesného krokování (Já jsem napočítal 34 899 kroků, Andy 38 315 kroků (byl častěji na WC), Hasan 125 000 kroků, které je nutné dělit dvěma, protoľe má čtyři nohy).


 

Name: šerif
Sent: 14.34 - tue 29 jan 2002

Milý Bobe,není to tak dávno (2.1.2002),co jsi anonymně nabádal Petiče,aby nechlastal,protože se mu potom třese ruka a nevidí na myš (konec citátu).Mám takový pocit, po tvé pětinásobné stejné informaci,že jsi přinejmenším požil pár panáků nebo se mýlím?
To ovšem potom vysvětluje vše!!! Pro připomenutí : Bob 9.10.2001 - 18km,Andy 10.10. - 28km,Bob 10.10.-rovněž se rozpomenul na 28km, a dnes 29.1.2002 Bob - 30km.......dalšího komentáře není třeba!!!
Poslední obrázek je samozřejmě poslední z nástupu do lokálky ve Vlašimi,tedy po skončení akce,jistě si každý všimne s vyjímkou některých dubů,že ráno byla mlha a tato lokálka ze Strašnic nejezdí!!!Obrátil bych spíše vaši pozornost ke snímku s vínárny,kde pravděpodobně vznikla ona fáma těžké party (Bob a Andy) o počtu ušlých kilometrů!!!


Sent: 11.37 - tue 29 jan 2002

Při výpravě: údolím Blanice. Mám svědky:třeba Andy ten ten së během pochodu změnąil o 3 cm,jak si uąoupal nohy.Rovněľ ve fotodokumentaci je vidět zcela vyčerpaný, leľící pes Hasan, nereagující na imperativní podněty svého pána.Dále Andy vyčerpáním rozmlouvá s trpaslíky a Blanka si drľí hlavu, kvůli akutní dálkové migréně. Poslední obrázek, usmívajícího se Pytlaka s Hasanem a se synem, je blamáľ. Je to totiľ snímek z rána, kdy jeątě chudák nevěděl do čeho jde...


Name: bob
Sent: 11.37 - tue 29 jan 2002

Při výpravě: údolím Blanice. Mám svědky:třeba Andy ten ten së během pochodu změnąil o 3 cm,jak si uąoupal nohy.Rovněľ ve fotodokumentaci je vidět zcela vyčerpaný, leľící pes Hasan, nereagující na imperativní podněty svého pána.Dále Andy vyčerpáním rozmlouvá s trpaslíky a Blanka si drľí hlavu, kvůli akutní dálkové migréně. Poslední obrázek, usmívajícího se Pytlaka s Hasanem a se synem, je blamáľ. Je to totiľ snímek z rána, kdy jeątě chudák nevěděl do čeho jde...


Name: bob
Sent: 11.36 - tue 29 jan 2002

Při výpravě: údolím Blanice. Mám svědky:třeba Andy ten ten së během pochodu změnąil o 3 cm,jak si uąoupal nohy.Rovněľ ve fotodokumentaci je vidět zcela vyčerpaný, leľící pes Hasan, nereagující na imperativní podněty svého pána.Dále Andy vyčerpáním rozmlouvá s trpaslíky a Blanka si drľí hlavu, kvůli akutní dálkové migréně. Poslední obrázek, usmívajícího se Pytlaka s Hasanem a se synem, je blamáľ. Je to totiľ snímek z rána, kdy jeątě chudák nevěděl do čeho jde...


Name: bob
Sent: 11.36 - tue 29 jan 2002

Při výpravě: údolím Blanice. Mám svědky:třeba Andy ten ten së během pochodu změnąil o 3 cm,jak si uąoupal nohy.Rovněľ ve fotodokumentaci je vidět zcela vyčerpaný, leľící pes Hasan, nereagující na imperativní podněty svého pána.Dále Andy vyčerpáním rozmlouvá s trpaslíky a Blanka si drľí hlavu, kvůli akutní dálkové migréně. Poslední obrázek, usmívajícího se Pytlaka s Hasanem a se synem, je blamáľ. Je to totiľ snímek z rána, kdy jeątě chudák nevěděl do čeho jde...


Name: bob
Sent: 11.36 - tue 29 jan 2002

Při výpravě: údolím Blanice. Mám svědky:třeba Andy ten ten së během pochodu změnąil o 3 cm,jak si uąoupal nohy.Rovněľ ve fotodokumentaci je vidět zcela vyčerpaný, leľící pes Hasan, nereagující na imperativní podněty svého pána.Dále Andy vyčerpáním rozmlouvá s trpaslíky a Blanka si drľí hlavu, kvůli akutní dálkové migréně. Poslední obrázek, usmívajícího se Pytlaka s Hasanem a se synem, je blamáľ. Je to totiľ snímek z rána, kdy jeątě chudák nevěděl do čeho jde...


Name: šerif
Sent: 09.37 - tue 29 jan 2002

Bobovi: Kdy jsi naposled ušel 30km ?


Name: Cína
Sent: 14.45 - mon 28 jan 2002

Díky Bobe!
Más u me panáka!


Name: Bob
Sent: 14.10 - mon 28 jan 2002

©erifovi:
Vem si příklad z německé pobočky, dube. Tak se mají organizovat výlety ! Hezky rozdělit trasu 25 km na tři dny a jeątě s týdenními pauzami (!) a né ľádné jednorázové akce, kdy si člověk uąoupe nohy po ujití 30 km v jednom zátahu. Holt Čína, to by byl jinačí ąerif, ten soucítí s muľstvem.
Nechci malovat čerta na zeď, ale blíľí se volby a to nejenom do parlamentu....


Name: šerif
Sent: 09.44 - mon 28 jan 2002

S potěšením jsem si prohlédl zprávu z akce německé pobočky o přechodu Ardén,jenom mne překvapila délka trasy,25km za tři dny s týdeními přestávkami,to je supervýkon hodný Boba!!! Jinak je ovšem vaše aktivita chvályhodná,dejte mi vědět,jestli dorazíte do Čech na Velikonoce,které tentokráte vycházejí na přelom března a dubna.


 

Name: Ben
Sent: 16.05 - sat 26 jan 2002

Upozorňuji vąechny na nový příspěvek o akci německé pobočky. Koukněte na fotky a uvidíte záběry z nebezpečné výąky aľ 600 metrů, kde deląí pobyt bez kyslíku je téměř vyloučen. Gratuluji vąem, kteří to zvládli bez ohledu na zničenou technickou výstroj.


Name: šerif
Sent: 09.35 - wed 23 jan 2002

Tak to vypadá,že se konečně server umoudřil,že to ale trvalo!!! Ještě k pátečnímu večeru ve "Vagonu",přesnost a dochvilnost,kamarádi,je vlastností králů,tak se polepšete (s vyjímkou Žabáka,který dorazil včas).Jinak se chystá v únoru "Bobří hráz",po domluvě s Frantou se uskuteční 12.2.v 19,30hod,výlet by se uskutečnil 16.2. a v záloze je ještě nějaké překvapení.A protože se přibližuje i termín zájezdu do Valtic,kde oslaví,někteří z nás svoje narozeniny (1.-3.3.2002),je nutné , aby se zájemci přihlásili v co nejkratší době u Andyho!


Name: šerif
Sent: 10.54 - tue 15 jan 2002

Pro Peteho: Ovenecká je ulice v Bubenči a klubem jsem nazval její sklepní prostory,které jsme se souhlasem majitele využili při nedělním posezení.


Name: Pavel Bocan
Sent: 12.40 - thu 10 jan 2002

Pete Benovi, jde o to jestli pri tom nevidis " bile mysky ". Ja nemam mys, ja mam klavesnici na dalkove ovladani a na ni mackam " RETURN " , tak,ze to neni chvejici se rukou. P.S. Co je to klub v Ovenecke a kde to je. Uz to Frantovi funguje? A ne aby s tim hlidal kravy. Pete


Name: šerif
Sent: 10.28 - mon 7 jan 2002

Včera večer se uskutečnilo posezení v nově otevřeném klubu v Ovenecké, jehož vrcholem byl příchod tří králů,Kašpara,Melichara a Baltazara,kteří nám přinesli malé dárky.Vynikající výkon podalo Combo JP,které konečně opustilo experimenty s nepřipravenými skladbami a sáhlo k osvědčeným písním z let dávno minulých, ve kterých se zaskvěl jeho vedoucí.Nadšení účastníci tohoto večera se rozcházeli plni dojmů z netradičního interiéru klubu a plni hudebních zážitků.Kdo se nezúčastnil,může jen litovat!!!


Name: Ben Petyčovi
Sent: 22.24 - thu 3 jan 2002

Spojení od vás není zrejme prilis rychle, zprava se musi pres nas server nahrat jeste na dalsi a pak zpetne zobrazit. Tak asi musis jednou tuknout a verit tomu, ze to tam bude. Posledni vzkaz je opet 4 krat. Jdu to smazat. Cau


Name: Petyčovi
Sent: 10.23 - wed 2 jan 2002

Už nechlastej, třese se Ti ruka, když mačkáš na myš!
Taky se mi to jednou stalo, když se mi zdálo, že zpráva není odeslána a netrpělivě jsem znovu několikrát atakoval "send message". Od té doby nepiji, cítím se dobře a vidím na myš!


Name: šerif
Sent: 09.48 - wed 2 jan 2002

V sobotu 29.12.2001 se uskutečnil již pátý ročník tradičního "Přechodu Brd" s rekordní účastí 28 osob a dvou psů.Akce měla dvě etapy,z Nové Vsi pod Pleší do Mníšku,kterou absolvovali všichni, a z Mníšku do Řevnic,kterou zvládlo jen dvanáct nejvytrvalejších.Počasí nám přálo,konečně byly Brdy bílé a to nám ještě celou cestu sněžilo.
Také silvestrovská vycházka se vydařila,bohatá účast,tradiční zastávka "U Brunclíka" a zakončení v "ARIANĚ",za jejíž zajištění děkuji Mirce a Andymu.


Name: Pavel Bocan
Sent: 18.24 - tue 1 jan 2002

No nazdar Benoure, jak to, ze prisel ten E-mail 20 krat? Ja jsem poslal maily celkem tri. Prvni ten co tam je ,mi nesel odeslat, asi hodinu. Vzdy jsem dal "Send message" a za par vterin naskocilo zelene pole a Sorry posli to za chvili spojeni neni v poradku. To mi opravdu naskocilo asi 20 krat. Ja jsem to vzdy prehodil na Send. Az po hodine jsem zjistil, ze to tam je a dvakrat. Za chvili na to jsem se omlouval, ze to tam je dvakrat, ale uz si nepamatuji , jak to probihalo. Ten treti dopis o parohacich mi delal to same odkliknout Send a naskocilo mi vele zelene pole a zase Sorry posli to za chvili lnka je pretizena. Jenze z a jakou chvili to nenapise. To jsem taky vratil na Send asi 20 krat a zase to skocilo na to zel. pole. Nechal jsem to na tom zel. poli a sel jsem pryc . Vratil jsem se za pul hod. Internet mi preskocil na neco jineho a castecne se vypnul, tak jsem ho vypnul uplne. a az pozdev noci jsem zjistil, ze to tam je a jednou. Tak ktery z tech tri majlu prisel trikrat? cau Pete


Name: Ben
Sent: 17.33 - tue 1 jan 2002

Vąem kteří nebyli na silvestrovské procházce Prahou přeji vąe nej do nového roku. Paroháči Petemu přeji, a» se ti neklepe ruka, tvůj poslední vzkaz přiąel snad dvacetkrát a tak jsem to vąechno smazal.


 

Name: P.Bocan
Sent: 19.07 - sun 23 dec 2001

Vesele vanoce a stastny Novy rok, bohateho jeziska,hodne zdravi, stesti a spokojenosti, jak v pracovnim, tak i v osobnim zivote , preje vsem Bobrum a Sovam jakoz i vsem pratelum T.O.Bykovka a ostatnim kamaradum Pete Jeziska letos prvdepodobne prepadl Usama Bin Laden, takze nic neprinese. Ja jsem si dovolil vypsat sek na 230 $ a koupil jsem si dve stodolarove kosile, v jednom drahem obchode v Down townu. 14 dni jsem oslintaval vylohu, az mi prodali moji velikst a musel jsem si nechat zkratit rukavy za 30$ u krejciho.Nic mene kosile uspokojili moji touhu po vanocnim darku. Dnes rano jsem kontroloval cisla ktere jsem vsadil v Powerballu a zjistil jsem ze z 6-ti cisel mam 3 a dve mam tesne vedle. T. zn ze dostanu 7$, na 5 bych dostal 5tisic, coz mi uniklo o vlasek a na 6 bylo zrovna 12 milionu . Vypada to, ze milionar asi nebudu. Jsem zrovna sam doma a uziram s kolegoveho talre vanocni cukrovi.Kolega vyrazil nekam na nakupy a ten talir bude za chvili prazdny. Mam 30 rizku, dve misy salatu ,do nehoz padla 2-u litrovka CESKYCH okurek a spoustu komponentu nachlebicky vcetne Uheraku. Nemam ale cukrovi. To zdejsi se nada jist. Budu Vas muset Pozadat , abyste na pristi vanoce donesl kazdy hrst cukrovi, dali ho do krabice od bot a poslali mi ho sem, at si taky smlsnu. Mam nejake cervene a bile vino, Francie a Ceskou Plzen. To si taky slsnu. Tady snezi od vcerejska o 106 a uz napadlo vic jak pul metru. A to pada dal a dal. Tady v Minnesoteje vzdycky moc snehu. Minimalne metr bude celou zimu. Vsude je sice uklizeno ale celou zimu lemuji vsechny silnice dalnice a parkoviste , doslova 3-metrove hradby snehu . Tady ve meste to sice odvazej do reky, ale protoze snich doprovazi celou zimu 20_ti az 30-ti stupnove mrazy a reka je zmrzla Tak to nejnutnejsi vozej nekam za mesto a jinak ty hradby zustanou celou zimu, nez roztajou. Mel jsem tady trochu potize s ridicakem, ale uz je to zazehnano a muzu vesele jezdit. Kolega co bydli se mnou ma potize s ridicakem ted. Jel po hyghwaii a honil se s nejakym amikem. Tomu amikovi se to prestalo libit , tak mu zablokoval cestu na exitu a zavolal mobilem policajty. Namerili mu nejaky alkohol, strcili na 5 dni do basy, pak mnel soud a nesmi 3 mesice jezdit. Bude moct az odnoveho roku jezdit jen do prace a z prace. bude 3 mesice kazdou nedel chodit na 2 hod na proti alkoholni k psychologovi a nesmi pit alkohol. Muzou prijit kdykoliv k nam domu a dat mu dejchnout. K dyby nadejchal, tak nebude jezdit rok. Amici jsou posahany. Ted ho vozim ja uz mesic. Spat codim okolo pul treti v noci a v 6 uz mne budi, at ho odvezu do prace.Moc se navyspim. A kdyz jo tak zase nic jineho nestihnu. Pred par dny jsem musel vymenit benzinovou pumpu a koukam, ze se mi zacina tochu sypat auto. Budu muset na jare koukat po jinym.Tohle uz je stare a ma najeto / ale pritom porad jezdi uplne supr. Pred tydnem jsem se vratil z Omahy a to bylo 850 mil v tahu / 244 000 mil. Ja sam jsem s nim najezdil 60 000, tak ze budu za chvili slavit male jubileum, tady ne ja , ale moje auto- 100 000 km. Budu mu muset taky koupit nejaky darek. asi ho na stedry den pujdu umit. tady se na stedry den pracuje. Ja taky , jen od 12. do 5 pm.Pak mam volno . platej mi 8 hod. Az prijdu zprace pojedu asi na Stedry den do Canady za znamejma a praspim tam. V utery je volno a ja delam az ve stredu od 5 pm. Jinak jsm poslal Frantovi k te 'radostne udalosti' Takovou blbost , ale ono to asi jeste nedoslo. Posilal jsm to letecky 29. 11.. Sem jde balik 6-8 dni. Tak nevim jestli to dostane a nebo jestli to nekdo ukrad. Dejte vedet jestli to prislo. Ja koncim mejte se hezky a at Vam nezaskoci kosticka Pete


Name: Bob
Sent: 16.23 - fri 21 dec 2001

Dementi: Hudba k volné sestavě nebyla Má vlast, ale byla to lidová Proč ta Sova houkala...., a celá produkce Andyho byla , že jen čučel ze břehu na led a brusle si ani neobul ( mimo jiné velikost jeho boty je 42, a on měl boty 38 !!!!)
Andy už přestaň lhát a styď se !!!!


Name: Andy
Sent: 23.42 - tue 18 dec 2001

K brusleni: Pravdou je, ze jsem brusle neobul, protoze praskajici led me odradil a navic sovy nejsou tak dobri plavci jako bobri. Pravdou ovsem neni, ze by bobr Tesak Chochola krouzil piruety, ba ani dokonce nebruslil, ale pouze po bruslich chodil. Kolem zamrzle nadrze pribyvalo lidi, nekteri se dokonce svolavali mobilnimi telefony, aby pozorovali tohoto ledniho klauna, ktery tzv. bruslil po okraji zamrzle nadrze, a kdyz se zrovna nedrzel vetve, upadl. Za jeho vykon jsem se tak stydel, ze kdyz nadsene volal: "Andy, videl jsi?? Uz jsem minutu neupadl!!!" jsem se rozhlizel, kdo to ten Andy vlastne je. Zabruslil jsem si volnou sestavu na symfonickou basen Ma vlast az vecer, kdyz uz na ledni plose zadny bobr nebyl.


Name: šerif
Sent: 16.52 - tue 18 dec 2001

Krásné a klidné prožití Vánočních svátků, hodně zdraví a štěstí do Nového roku všem členům naší osady, jakož i našim příznivcům přeje
šerif T.O.Býkovka


Name: Bob
Sent: 12.55 - mon 17 dec 2001

Tuto neděli mohlo být něco nevídaného k vidění na zamrzlé vodní nádrľi v Hostivaři. Měla to být Sova na bruslích (uĽ znáte Sovu na kolečkách). Sova na bruslích se vąak zalekla, ľe pod její váhou by led praskl a tak jen zbaběle pozorovala z břehu dovádějící mrazuodolné Bobříky na ledové ploąe,kteří tam předváděli svoje piruety a jiné lední radovánky. Sova jen zbaběle postávala na břehu a lila do sebe vzteky a snad i závistí grog za grogem.
P.S. Tou Sovou byl Andy!!!!


Name: šerif
Sent: 09.27 - mon 17 dec 2001

Danovi k dnešním jmeninám vše nejlepší a do budoucna lepší topografickou orientaci!


Name: bubly
Sent: 12.15 - thu 13 dec 2001

Termín vandru ok. Vzali bychom asi i Michaela.


Name: Andy
Sent: 23.56 - wed 12 dec 2001

Malem bych zapomnel! Cele dilo vyvrcholi dusevnim kolapsem doc. Bobra, ktery je za potlesku vsech akteru odvazen do detskeho domova mezi dusevne sobe rovne a primar Sova se stava profesorem v Kladrubech a na Univerzite Karlove.


Name: Andy
Sent: 23.49 - wed 12 dec 2001

Vse, co napsal Bob je pravdou. Jedine, v cem se lisi od scenare je charakter primare Bobra, ktery je, coz je pravda, obklopen krasnymi zenami a divkou Inou. Vsechny zeny nenavidi primare Bobra nejen pro jeho charakter, ale i pizmem, ktery vydava. Pro tento puch je personalem nemocnice Na kraji mesta nazyvan "Rybim tukem". Od tohoto novodobeho Cvacha pacienti houfne utikaji ke zrucnemu, byt invalidnimu, dr. Sovovi, a dokonce v patnactem dile provadi operaci namisto teoreticky velmi vzdelaneho, ale prakticky velmi nesikovneho a slizkeho doc. Bobra, otyly Bohous.


Name: Bob
Sent: 16.15 - tue 11 dec 2001

K příspěvku Andyho: Potrefená Sova se vľdy ozve: Ti dva, co budou hrát ve hře Buzi,Buzi Buzičky jsou Andy a Liąák. Je vąak politovánihodné, ľe Andy si plete nejen slova,ale i scénaře. Ten, o kterém píąe, se jmenuje: Nemocnice uprostřed města a já tam hraji prim.Bobra a jinak tam hrají samé hezké dívky resp. ľeny. Roli senilního uslintaného prim. Sovy s erotickými choutky připoutaného na invalidní vozík bude hrát právě Andy (v tomto díle se postava jmenuje Sova na kolečkách).Typické pro postavu je neustále obtěľování okolí s velkou spotřebou Viagry, kterou krade svému mladąímu synovi a dává jí po tajnu ostatním do kafe. Autor scénaře opráąil i roli věrné jeho posluhovačky Emy. Zde je zastoupena přitroublým, otylým Bohouąem, coľ je levoboček prim Sovy s Emou, který svůj dosavadní ľivot travil ve sklepení Sovího hradu. Tuto roli bude hrát Liąák.


 

Name: šerif
Sent: 13.51 - mon 10 dec 2001

Pro německou pobočku : návrh termínu vandru 2002 : 3.8.-10.8.2002.Očekávám Vaše vyjádření v co nejkratší době.Díky!!!
Pro Čínu : Fotografie - vandr 2000 !!!!!!!


Name: šerif
Sent: 13.46 - mon 10 dec 2001

Pozor,pozor,pozor!!! Zítra v 19,00 hod se koná tradiční posezení "U KELTA",přijďte včas a všichni!!!Na programu je upřesnění prosincových akcí!!!


Name: Tisková kancelář T.O.Býkovka
Sent: 15.40 - tue 4 dec 2001

........krystalizuje.......!!!!!! Ach ten jazyk český, ten je tak těžký,tak těžký.


Name: Andy
Sent: 15.02 - tue 4 dec 2001

Upřesnění k článku Boba: Do hry Buzi buzi buzičky aneb ®ádný hněv a ľádná rvačka vulgo Ze ľivota Bobra byli angaľováni Bob, Pytlák a na housle bude hrát Paganini. Hra bude pojednávat o jednom dni a noci na nejmenované klinice na Karlově náměstí. Hra je zajímavá tím, ľe v ní účinkují pouze muľi - doktoři - a jedinou staniční sestru hraje také muľ (Pytlák). Hra Buzi buzi buzičky reálně nastavuje zrcadlo dneąnímu stavu zdravotnictví a zároveň řeąí problematiku klesajícího stavu bobří populace na Vltavě. Zvláątě dojímavá je lyrická scéna, v níľ krásná labu» dojímavě oplakává tlejícího Bobra - homosexuála (Buznu). Při čtených zkouąkách výborně kristalizuje náročná dvojrole primáře a Buzny, přesvědčivě ztvárňovaná br. Bobem Tesákem.


Name: Bob
Sent: 01.05 - tue 4 dec 2001

Dne 1.12.2001 se konala obnovená premiera pohadkové hry Není Jakub jako Jakub (nebo tak nějak)divadla Postscriptum- hra byla interpretována v divadelním sále hospody v Uněticích. Daląí den byla hrána na domovské scéně na Proseku. Toto uvedení bylo lepąí, nejen kvůli kvalitní ouvertuře Comba JP,které vystoupilo v komorním sloľení, ale i kvůli větąímu drivu vąech členů souboru.
Mezi diváky se objevili i skauti neznámého divadelního spolku a hodili laso dvěma členům souboru kvůli angaľování do nové hry " Buzi,buzi, buzičky aneb Prasnica na cestách"


Name: šerif
Sent: 09.38 - fri 30 nov 2001

Velký dík všem sponzorům úterního večera "U KAŠPARA"!!!


Name: Horatcchcek - bezboľníkům
Sent: 11.24 - fri 23 nov 2001

Váľení soukmenovci,
srdečně Vás tímto zvu ke plánovanému "Předvánočnímu"posezení ve starobylém prostředí Starých Straąnic Vinárny U Kaąpara.
Program: Nasávání energie na předvánoční shon,zapíjení novorozence/kluka!!!/Franty a Jany Bureąových.
P.S.nosiči s nosítky jsou reservovány


Name: šerif
Sent: 16.31 - sun 18 nov 2001

V sobotu 17.11.se uskutečnil výlet do Liběchova,zúčastnili se: jsme dojeli do Liběchova a odtud jsme po turistické značce došli k sochařským výtvorům ve volné přírodě sochaře Václava Levého.Občerstvení bylo v Tupadlech a odtud jsme pokračovali k dalším sochařským výtvorům jako např.Had,Harfenice apod.Výlet jsme zakončili prohlídkou zámku v Liběchově,kde jsme si prohlédli sbírky asijského umění.V místní restauraci jsme vyčkali příjezdu autodusu,který nás dovezl zpět do Prahy.


Name: šerif
Sent: 15.19 - fri 9 nov 2001

Informace k výletu 17.11.Cílem bude Liběchov u Mělníka a přilehlé okolí.Sraz bude na autobusovém nádraží zastávka č.6 u stanice metra C-Nádraží Holešovice v 7,30 hod 17.11.Autobus odjíždí v 8,00hod,výstupujeme v Liběchově.Program: výlet do okolí - sochařské výtvory Václava Levého ve volné přírodě,zámek Liběchov - prohlídka.Odjezd dle nálady účastníků a dle počasí asi mezi 15,45 - 17,47 hod autobusem do Prahy.


Name: šerif
Sent: 15.26 - thu 8 nov 2001

Pro zeměpisného negramota Boba : Valtice u Mikulova - Jižní Morava nejsou Valdice u Semil -Východní Čechy. Vzhledem ke stále se opakujícím zeměpisným nedostatkům Ti doporučuji milý Bobe za dlouhých zimních služeb občas nahlédnout do školního zeměpisného atlasu!!!


 

Name: Bob
Sent: 12.55 - thu 8 nov 2001

Zpráva z tisku : Dne 3.11. se domáhalo vstupu do nápravného zařízení ve Valdicích několik opilců....
Tak kde jste to vlastně byli ?


Name: Zpráva z Valtic
Sent: 12.51 - thu 8 nov 2001

Po těch Pražákách bylo zase v alejích nablito! No hrůza!


Name: šerif
Sent: 10.29 - tue 6 nov 2001

Chtěl bych touto cestou poděkovat Andymu za zajištění akce Valtice a popřát mu hodně zdraví,aby se mohl příště také zúčastnit.
Dane,in vino veritas,v Tvém případě spíše to vypadá,že víno z Valtic mělo na Tebe silnější a dlouhotrvající účinky než na ostatní!!! Prober se ,budíčééék!!!!


Name: Dan
Sent: 11.18 - mon 5 nov 2001

Přátelé, celý svět se třese a honí Usámu Bin Ládina a on to není jeden, ale jsou to dva !!!! Odhalili se při vzorné akci do sklípku ve Valticích, pod vedením komandýra Andyho. Přátelé, jsou mezi námi a jejich přezdívky jsou rafinované - jedná se o Bena (shodou okolností taky Ben) a Ládina (skrývá se pod přezdívkou Ostříľ)!!!! Sledujme je!!


Name: Ben
Sent: 09.37 - thu 1 nov 2001

Neboj Bobe nepujdme k tobě ani k nikomu jinému domů. Posezeni je ve vinárně U kašpara (snad ulice Nad primaskou)- prostě Prima Sport Horacek suteren.


Name: Andrew
Sent: 01.48 - wed 31 oct 2001

This is a cool web site! Please visit my web site and sign my guestbook! My web address is:
http://www.geocities.com/SiliconValley/Horizon/5384


Name: Bob
Sent: 18.15 - mon 29 oct 2001

Tak jsem se dočetl,ľe 27.11.je posezení u Kaąpara. Jenom mě vrtá hlavou u kterýho, znám jich ve svém okolí několik.......


Name: Ben
Sent: 20.27 - sat 27 oct 2001

Doplnil jsem nekolik fotek z letosniho vandru. Omluvte kvalitu, jsou ofoceny a ąerifovi za vecneho staveni baraku a hrani tenisu jiz trosku trepou ruce. Snad to casem vylepsime.


Name: Ben
Sent: 09.39 - sun 21 oct 2001

Tenis v hale je 21.10 od 19.00. Kdo ma zajem pravidelne chodit a zaplatit, at da vedet.


Name: Ben
Sent: 09.37 - sun 21 oct 2001

Tak jsem dodelal fotky z posledni akce. Jsem zvedav, zda me nekdo doda nejakou fotku z letosniho vandru (digitalni). Jak tak koukam na zobrazovani ceskych znaku, tak Vsem navrhuji psat radeji bez hacku a carek.

Name: Bob
Sent: 17.07 - fri 19 oct 2001

Všem, všem, všem: přestoupil jsem k EUROTELU a mám tudíž nové čislo mobilu :O724291874.
Speciálně pro členy s nižším IQ(SOvy): na starém čísle 0603757251 už mě nezastihnete.


Name: Andy
Sent: 10.29 - tue 16 oct 2001

Středečního.


Name: šerif
Sent: 11.05 - fri 12 oct 2001

Úterního???


Name: ANDY
Sent: 10.11 - fri 12 oct 2001

Výsledky úterního tenisu: 6:2, 4:6, 6:3. Blahopřejeme.


Name: šerif
Sent: 09.50 - fri 12 oct 2001

Děkuji Čínovi touto cestou za zaslání skvělých fotografií z letošního vandru do kroniky.Doufám,že se mu povede dodat ve stejné kvalitě i zbytek a pak i ty černobílé z loňského vandru.


Name: Bob
Sent: 17.41 - wed 10 oct 2001

Hlásím - vlk zhojen. Podle délky hojení asi opravdu šlo o 28 km,jak naměřil Andy.A to je sova, takže část cesty letěl !
Stejně jako on, imperativně žádám o přidělení odznaku "Sto jarních či podzimních kilometrů"Name: Andy
Sent: 12.20 - wed 10 oct 2001

Omlouvám se, že jsem pod tlakem diktátu pana kolegy napsal v posledním slově špatné "i". Už mě zbil jak psa, tak to tedy opravuji.

S pozdravem Suzuki.


Name: Andy
Sent: 12.18 - wed 10 oct 2001

Žádám o přidělení odznaku "Sto jarních kilometrů"! Mé varixy mluví za vše! Mých "28 kilometrů" je správných! Bob je příliš měkký a shovívavý.


Name: šerif
Sent: 09.59 - wed 10 oct 2001

To je zajímavé,jak se nám dle fyzických schopností jednotlivých účastníků a s přibývajícím časovým odstupem protahuje sobotní trasa,z 12km,které jsme skutečně ušli,je to podle Boba 18km,o den později podle Andyho 28km,nakonec se snad dozvím,že jsme obešli třikrát zeměkouli.


Name: ANDY
Sent: 09.28 - wed 10 oct 2001

Připojuji se , vyjímečně, k mínění Boba. Počasí bezva, krajina rovněž, ale topografické znalosti šerifa, no ... Ještě, že jsem trénovaný, ale 28 km bez občerstvení, to je síla! Dehydrovaného cyklistu Pelikána jsem neustále musel orálně, pardon, morálně povzbuzovat! Jedinou záchranou účastníků tohoto pochodu smrti byl zázračný pramen se železitou vodou (asi), který urychlil pochod. Ještě, že jsme porazili Bulhary 6:0, čili - konec dobrý, všechno dobré. Šerife, já Ti odpouštím - léta nezastavíš.


 

Name: šerif
Sent: 09.26 - wed 10 oct 2001

Malá informace ze zeměpisu pro Boba : řeky Blanice jsou v Čechách dvě, ta jejímž údolím jsme v sobotu šli pramení pod bájným vrchem Blaníkem,a druhá,na jejímž břehu leží Maletice se nachází v Jižních Čechách nedaleko Protivína a pramení na Šumavě.Přes tyto Maletice podél říčky Blanice jsme šli před dvěma lety na vandru,kde jsi jako obvykle chyběl!!!


Name: Bob
Sent: 16.08 - tue 9 oct 2001

Výprava to byla krásná, ale trasa byla trochu divná, a) dle písně " na břehu Blanice, stojí Maleni(ti)ce", tak tuto vesnici jsme nikde neviděli
b) šerif nám stárne, již nevidí na písmenka a nic si nepamatuje. Z původně prezentovaných 8 km se vyklubalo 18 km ! Hrůza! A jak řekl nejmenovaný člen při konstatování, že chytil vlka :" tady budou padat hlavy"


Name: šerif
Sent: 16.25 - mon 8 oct 2001

V sobotu 6.10.se uskutečnila plánovaná výprava "Údolím Blanice".Účast:Andy,Ben,Blanka,Bob,Simona,Mirka,Ostříž,Paganini,Pytlák a děti,Bára,Daniel a Jirka.Po dlouhé cestě vlakem jsme vystoupili v Soběšíně,kde na nás čekal Paganini.Prohledli jsme si místní kostel,bohužel bez výrazných architektonických detailů a pokračovali jsme prosluněným údolím Blanice na poutní místo Hrádek.Odtud jsme putovali až do Vlašimi,kde se uskutečnil v zámecké restauraci "U BLANICKÝCH RYTÍŘŮ" pozdní oběd.Celý výlet provázelo podzimní slunné počasí a v závěru pak remcání několika jedinců,kterým se zdálo 12km příliš dlouhých,zvláště pak jim chybělo cestou restaurační zařízení,kde by svlažili hrdlo.Budou muset svoji častější účastí na těchto akcích zvyšovat svoji nevalnou fyzičku,neboť jak praví klasik,těžko na cvičišti,lehko na bojišti!!!Vezmněte si příklad z Paganiniho!!!!!


Name: šerif
Sent: 16.05 - mon 8 oct 2001

Zdravím Petiče,je vidět že jsi to přežil,už jsem se obával nejhoršího,když jsi se tak dlouho neozýval.


Name: P BOCAN
Sent: 13.05 - sat 6 oct 2001

Tedy panove dnes na Vas nemam, ale pockejte ja Vam ukazu. Oslavil jsem a to velmi uspesne ziskani jiz 3-ti ho am. ridicaku. Pozor podle fed. zekona smym myt jen jeden. Snazim se , do s birky, ale ten hle mi naridil mistni polda po zadrzeni a naordinoval mi soud. Ridicak jsem zvladl udelat pred spoudem, takze jsem prisel k onomu zakonodarci a on pravil, tedy mimo jine, MAS? Ja mam. ON Ukaz. Ja tady je ON O>K> :)) 200$ pokuty . Ja O>K>. Ono se to neda takhle napsat, to de musi prozit Policajt mne chytil, a rek mi tvuj ridicak neni v poradku. a zavrel mnedo pol. auta. Ja se nedal. Bouchal jsem na okno , on odtevrel, co chces, ja rikam muj ridicak je v poradku, dady mas jseste csekej mezinarodni,r.p.. On na tokouk a otevrel dvere u auta. Za chvili prijel druhej polda, ? pac tady nezatyka jeden, ale vic policajtu/ a povida pust ho jaho znam. Diky tomu jsem se nedostalpred 14 dnama do basy , ale pustili mne domu. JENZE PESKY , auto mi odtahl.Odtazeni 150$ a soud 200$. Zadna prdel Asi vybiraj prachy na mrakodrp Tak cau , nejak mn zlobi Internet , trosku zizen a jdu spat. je sobota a 6 rano Cau pete.


Name: Andy
Sent: 09.50 - fri 5 oct 2001

©erifovi. No proto. Já to nechtěl rozmazávat páč jsem karakter.


Name: ąerif
Sent: 13.45 - thu 4 oct 2001

Oprava:píseň nahradit nůąe.


Name: Andy
Sent: 13.42 - thu 4 oct 2001

Reakce na ąerifa: za tu "chvíli" se omlouvám, ale já svá sdělení diktuji. Jinak Sovy se nemusí na nic připravovat, protoľe kde sedí, tam zdobí.


Name: ąerif
Sent: 12.51 - thu 4 oct 2001

K úternímu večeru na Bobří hrázi.Velmi mne potěąilo přínosné vystoupení Pytláka na ukulele a Boba na křídlovku,rafinovaně načasované na jedenáctou hodinu,kdy uľ větąina návątěvníků večerní akce byla více či méně opojena skvělým plzeňským,a tak bylo moľno skrýt i mnohé nedostatky jako např.nedodrľení předem avizovaného programu,faleąné tóny apod.Ale jinak je moľno hodnotit vystoupení obou sólistů kladně,jen tak dál chlapci,více cviku a píle Vám neuąkodí.Ovąem za velmi pozitivní povaľuji,ľe se Bob nesníľil k vybírání vstupného na podporu vlastní "vypečené" nadace (Které chudé a nemocné hudebníky Bobe podporujeą?).
Doufám,ľe si Sovy vezmou z přínosné činnosti Bobrů příklad a příątě také přispějí ke zdaru večera svoji příslovečnou kapkou do společné zábavy.Jiľ příątí měsíc mají ąanci,protoľe 27.11. se koná daląí sezení,tentokráte ve vinárně "U KA©PARA".
Privátně pro Andyho: chvíle je podle vzoru píseň!!!Styď se!!!


Name: ANDY
Sent: 10.00 - thu 4 oct 2001

Ohraľuji se proti nepravdivému tvrzení, ľe nemám hudební sluch. Já, který má zápočet z elementární teorie hudby!!! A to na COMBO stačí. Co se týče popisu kakofónie - tak tu dostávali posluchači - my tomu říkáme střevní debakl. A také není pravdou, ľe nepoznám trubku od křídlovky. Cituji ze své objektivní a konstruktivní kritiky ze včerejąího dne :"Proč Bob, proboha, prskal do trubky".Konec citátu. Já neměl v tuto chvíly na mysli onen neą»astný hudební nástroj, ale topení.

 


 

Name: Combo J.Příhody
Sent: 17.53 - wed 3 oct 2001

Včera proběhl na Bobří hrázi příjemný večer. Potešila nejen přítomnost uzdraveného Br. Kláska, ale i dobré plzeňské a jídlo. K tanci a poslechu opět hrálo Combo J.Příhody v nejsilnější sestavě, tedy i se svým vedoucím J.Příhodou, který se představil s novým nástrojem- ukulele. Jak praví klasik, i s malým šaškem lze hrát velké divadlo, a to náš vedoucí, maje dlouholeté zkušenosti z jiných aktivit, bezesporu dokázal a splnil.
Trochu vadila ležérnost a ospalost basisty Horáčka, ale jak se později ukázalo, šlo jen o dokonalý režijní záměr,ouverturu, aby ještě více vynikl zlatý hřeb večeru. Přesně s úderem 23 hodiny prekoitální napětí v sále prořízl ostrý zvuk křídlovky (tedy né trubky, jak jinde píší tzv. samozvaní kritikové) a pak to příšlo, po úvodním,v trochu melancholickém,v trochu bluesovém duchu, zazněl song Do lesíčka. Ještě nestačilo vyprchat nadšení diváků a rozehrál se koncert plný nádherné muziky a atmosféry,kus střídal kus. A to jíž hudbou zfanatizované publikum zpívalo ssebou a nechtělo pustit hráče z jeviště a tak se musela přidávat.
Byl to opravdu krásný a dojemný večer, ještě jednou moc děkujeme Combo.
P.S. Chtěli bychom reagovat na sprostý a závistivý článek tzv. samozvaných hudebních kritiků. Hudebníci přísahají, že ani jednou během kocertu nezazněla odrhovačka Já jsem muzikant. Pokud jí však tento kritik slyšel mohlo to být 1) v důsledku mistrově dokonale zvládnuté kakofonii drivů, slidů a přiznávek s nepostřehnutelnou hrou prstů pravé ruky a dokonalým mistrovým nátiskem.
anebo ( a k tomu se přikládá většina respondentů) absolutní absencí hudebního sluchu a vzdělání páně kritika, který si plete polku s rumbou, buben s piánem, Gotta s Hůlkou, Jengibarova s Luisem a českou hymnu s Internacionálou.
S úctou Combo JP


Name: Andy
Sent: 14.24 - wed 3 oct 2001

Co se stalo se souborem o kterám Dorůľka v Melodii napsal:"Kvalita Comba je srovnatelná pouze se skupinami v USA. Na naąí scéně nemá konkurenta, zvláątě v mluveném slově." Konec citátu.To, co jsem byl nucen vidět včera na vystoupení této skupiny sestávající se z relativně kultivovaných a inteligentních lidí (lékaře, učitele na piątce a housle, prodejce neojetých aut a výrobce kormidel)bylo úděsné. Lindaur v Popu a Roku by to nazval - ąevče drľ se svého kopyta. Proč, proboha, Bob prskal do trubky!? Proč prznil české lidovky svým projevem? Proč tento hudební klaun, tento český Jengibarov fuąuje do řemesla boľskému Luisovi? Nevím. Jedině snad signál "Hoří" byl zahrán čistě a moľná i odrhovačka Já jsem muzikant a přicházím k vám z české země.. bylo k poslouchání a díky vypouleným očím sólisty i vtipné. Takľe jediného lze pochválit vedoucího J.Příhodu - co ten s tím svým malým nástrojem dokázal!!!


Name: Bob
Sent: 00.04 - mon 1 oct 2001

Jak už píše šerif, dne 2.10 se koná Bobří hráz. Tento večer vystoupí v nejsilnější rozšířené sestavě i Combo Jiřího Příhody (tedy i s vedoucím).
Dále oznamuji, že dlouho očekávaným zlatým hřebem bude můj sólový koncert na křídlovku ( možná, že se přidá i Combo).
Začátek koncertu je plánován na 22,00 hodin dle kondice mistra.
Přednesu (možná) tyto skladby:
Ovčáci, čtveráci- ouvertura
Neplač má milá, jsou tu šífaři- opus č.2 C dur
Do lesíčka na čekanou - lidová,úprava autora, zkrácená verze
Život je jen náhoda- part č.2 (bez refrénu)
Finále- Večerka
Pozor! změna programu i koncertu vyhrazena!
Všichni jste zváni. Jelikož se jedná o zcela ojedinělé a tedy jediné vystoupení v ČR je vstupné zcela
dobrovolné!!!!
Vybrané vstupné bude věnováno na podporu nadace "Valsorim Alochoch", která se stará o chudé a nemocné hudebníky ( jak dojemné).
Tedy nezapomeňte a příjďte v co největším počtu!


Name: ąerif
Sent: 09.02 - tue 25 sep 2001

Připomínám,ľe se 2.10.v 19,30 hod. koná "Bobří hráz".Dále pak se 6.10.uskuteční jednodenní výprava do údolí Blanice.Sraz bude v 8,00 hod. na zastávce vlaku ve Straąnicích.


Name: ąerif
Sent: 09.14 - tue 18 sep 2001

Milý Bobe,po mém dlouholetém vyčerpávajícím úsilí korunovaném naąím letoąním společným výletem na hrady Knín a Drnią v Chorvatsku, Tě mohu s nelíčenou radostí přivítat v řadách castlleologů, přátel památek a historie.Tvůj veřejně projevený zájem,mně velmi potěąil,jen tak dál,chválím,chválím.
Danovi:Tak to vidíą,přece jsme ty perly neházeli zbytečně!!!


Name: Bob
Sent: 14.00 - mon 17 sep 2001

Hlasím návrat z Říma, vąem návątěvu doporučuji, zvláątě těm, co nás pořad tahaji po kopcích, abychom viděli par kamenů a dozvěděli se, ľe tam byl kdysi hrad. V Římě, resp ve Vatikanu je to vąechno na dlani a historie tam na Vás dýchá ze vąech stran, A jak je udýchaná!!!Name: Bob
Sent: 13.51 - mon 17 sep 2001

Petičovi: Jeste se citis bezpecne v USA po náletu kamikadze na NY a Washington? Na muj vkus je USA az moc demokradticky velky babylon. Zaplat PanBůh za poctive ceske cikany, pardon romy, v CR.
Poslu Ti nejake nahravky, ale napis svoji presnou adresu.
Cau Bob


Name: Dan
Sent: 13.24 - mon 17 sep 2001

Nazdar kamarádi,
i kdyľ svět se řítí do ř..i, a nevíme do koho či čeho vrazí boeing, přesto se ptám jaké bylo prasátko ? Tekuté prasátko bylo také ? Zatím čau !


Name: Ben
Sent: 22.10 - tue 11 sep 2001

Server na kterém jsou naąe stránky se v poslední době předělával, proto ty výpadky a proto také chybí čeątina v původních zprávách. S tím nic neudělám.


Name: ąerif
Sent: 11.56 - mon 10 sep 2001

Petičovi : Ani se Ti nedivím,ľe jsi nemohl otevřít naąi stránku,v poslední době to nějak zlobí.Jinak Tě uklidním,na vandru nám prąelo pořádně pouze dvakrát,z toho jednou v noci,takľe počasí bylo super!©koda,ľe jsi nemohl přijet,máą uľ dost absencí a v historickém ľebříčku účastí na vandru se začínáą propadat.


 

Name: P BOCAN
Sent: 18.21 - sat 8 sep 2001

Ahoj bejci, tak jak s mate? ja jsem nemohl na internetu otevrit asi 14- dni adresu " sendme.cz/ bykovka . Ted uz to zase jde , ale to je skoda, protoze ze mne vyprchaly myslenky. Zjistil jsem,ze jste byli na vandru, ze jste museli pekne zmoknout a ze byl? kromne toho ,ze byl serif v chorvatsku / Ben Na jim opevovane dov. v norsku. Ja jsem , protoze jsem jeste bez prace objel nekolik mest a byl jsem na koncerte Ringo Starra. Ale to uz ze mne vyprchaly prave ty myslenky? predbezna reference byla u Bena. Nevim co bych o tom ted napsal. Snad , ze to nebyl spatne videt a slyset, ale ze John Lenon ,se musi obracet v hrobe a Paul Mc Cartney se musi cervenat jako rak. ? Krome toho to je prvni clovek na svete , ktery vydeklal hudbou =slovy= jednu miliardu dol. Koncert nic moc. Ten chlap zije jen ze slavy sveho byvaleho jmena a jezdi po svetovych stadionech delat ostudu, jen aby si za kazdou cenu vydelal par milionu na zivot na pristi rok. JInak jsem se dozvedel ze Franta poleti v listopadu za capem , aby ho premluvil, k tomu, aby priletel za Frantou cap a ne vrana.? kde se sakra Franto prodavaj letenky za capem? / JInak Vas musim vsechny trosku servat, pac KOLIK z Vas ma doma internet, akolik jsem sakra od Vas dostal dopisu?? . Bobe Pujc si od meho zlosyna ten pasek s nasimi nahravkamy nahraj ho prosim Te, a posli mi ho, pac od nej se dockam tak akorat jeho vlastniho parte. Ale nahraj mi tam neco slusnyho, to snad umis vybrat. Tak se tam mnejte, vyridte cikanum, ze jim rozbiju hubu, az se tam vratim, tomu Schlingov , ze j kretene kreten , Zemenovi, ze ho poslu na vlastni naklady na pusty ostrov, a Havlovi, ze dostane medaili za mlceni. Otazka pro krokodyla dandyho, Bobrici, a to jake koliv se delaji za 24 hod. Ty pry nosis bobrika strachu vzadu na slipech. To znamena, ze si jednou ze 24 hod nemenis slipy??? Tak cau Petic


Name: Ben
Sent: 09.37 - mon 27 aug 2001

Tak jsem zase zpátky. Dojel jsem až na samý vršek Evropy - Nordkapp. Norsko je super, nádherná příroda, vodopády, jezera, lesy, ale žádné hospody, takže pro TO nepoužitelné. Už se těším na pivko.


Name: Tisková kancelář T.O. Býkovka
Sent: 11.06 - fri 17 aug 2001

Na včerejším posezení "U KELTA" byly za hojné účasti stanoveny termíny akcí v září : 4.9. v 19,30 hod Bobří hráz, 15.9.opékání prasátka v Nové Vsi u Kolína (bude spojeno s cyklistickou vyjížďkou do okolí).
Zároveň jsme se dozvěděli,že do Nové Vsi v listopadu přiletí čáp nebo vrána (už byly uzavřeny první sázky).Blahopřejeme,Františkovi a Janě.


Name: šerif
Sent: 14.06 - wed 15 aug 2001

Opravdu Bobe,totiž Zelená příšero,končíš s trampem???


Name: Zelená příšera
Sent: 13.44 - wed 15 aug 2001

Velký vandr byl moc hezký, byl jsem všude přítomen a všechno jsem videl. Ale ,co dělal ten Čína pod dekou....fuj, fuj. Končím s trampem.


Name: šerif
Sent: 08.29 - wed 15 aug 2001

POZOR,POZOR,POZOR!!!
Pro velký úspěch se opakuje včerejší večerní posezení "U KELTA" a to již zítra,t.j.ve čtvrtek 16.8. v 19,00 hod,máme rezervovaný stůl na zahrádce.


Name: Cína
Sent: 17.43 - tue 14 aug 2001

Vandr se nám vsem líbil, hlavne ty denní dávky nebyly
tak dlouhé, jako drív a putovali jsme v oblasti, kde
bylo vsude bez vyjímky dobré pivo.
Co nás zklamalo, ale neprekvapilo, byla neúcast jednoho
clena, který se jmenuje: Bob / Rikitan / Pelikan / Mirek Dusín / Velký bobr / atd. Typický Bob: hodne recí, ale skutek utek.


Name: šerif
Sent: 11.05 - mon 13 aug 2001

Ve dnech 4.-9.8.se uskutečnil XXVIII."VELKÝ VANDR",kterého se zúčastnili:Bubly,Čína,Horáček,Ostříž,Paganini,Robert,Víťa,Tom,Jan,Philip a Daniel(Německá pobočka měla 100% účast!!)Trasa vedla přes Klášter,Zelenou Horu,Nepomuk,Potštejn,Žinkovy,Neurazy,Lovčice,Plánici,Nicov,Ustáleč,Čejkovy,Zbynice,Hrádek u Sušice,Svatobor a skončili jsme v Sušici.Spousta památek,krásná příroda a krajina a další nezapomenutelné zážitky........blíže uvidíte na filmu a v kronice.Děkuji touto cestou všem,kteří se nám ozvali během našeho putování,kterého se nemohli z různých důvodů zúčastnit:Ben a Jarda(zahraniční zájezdy),Franta a Bob(pracovní povinnosti),Pytlák(rodinné důvody).Doufám,že si to v příštím roce lépe naplánují,aby se rovněž mohli zúčastnit.Ahoj!


Name: Rikitan
Sent: 14.54 - tue 7 aug 2001

Pozor, zjistil jsem, že Andy je Vont!!! Nicméně to tají a proto žlutý kvítek nenosí na klopě, ale na slipech!!!! A začal i s lovem bobříků,čížek jeden, už ulovil hnědého bobříka strachu, nosí ho vzadu (taky na slipech). Jen tak dál chlapče, jen tak dál...


Name: Rikitan
Sent: 14.54 - tue 7 aug 2001

Pozor, zjistil jsem, že Andy je Vont!!! Nicméně to tají a proto žlutý kvítek nenosí na klopě, ale na slipech!!!! A začal i s lovem bobříků,čížek jeden, už ulovil hnědého bobříka strachu, nosí ho vzadu (taky na slipech). Jen tak dál chlapče, jen tak dál...

 

Name: Rikitan
Sent: 14.54 - tue 7 aug 2001

Pozor, zjistil jsem, že Andy je Vont!!! Nicméně to tají a proto žlutý kvítek nenosí na klopě, ale na slipech!!!! A začal i s lovem bobříků,čížek jeden, už ulovil hnědého bobříka strachu, nosí ho vzadu (taky na slipech). Jen tak dál chlapče, jen tak dál...


Name: Rikitan
Sent: 14.54 - tue 7 aug 2001

Pozor, zjistil jsem, že Andy je Vont!!! Nicméně to tají a proto žlutý kvítek nenosí na klopě, ale na slipech!!!! A začal i s lovem bobříků,čížek jeden, už ulovil hnědého bobříka strachu, nosí ho vzadu (taky na slipech). Jen tak dál chlapče, jen tak dál...


Name: Rikitan
Sent: 14.53 - tue 7 aug 2001

Pozor, zjistil jsem, že Andy je Vont!!! Nicméně to tají a proto žlutý kvítek nenosí na klopě, ale na slipech!!!! A začal i s lovem bobříků,čížek jeden, už ulovil hnědého bobříka strachu, nosí ho vzadu (taky na slipech). Jen tak dál chlapče, jen tak dál...


Name: Rikitan
Sent: 14.53 - tue 7 aug 2001

Pozor, zjistil jsem, že Andy je Vont!!! Nicméně to tají a proto žlutý kvítek nenosí na klopě, ale na slipech!!!! A začal i s lovem bobříků,čížek jeden, už ulovil hnědého bobříka strachu, nosí ho vzadu (taky na slipech). Jen tak dál chlapče, jen tak dál...


Name: Andy
Sent: 11.34 - fri 3 aug 2001

Bobovi,
já již začal plnit tři bobří pera a tebe jsem si vybral jako instruktora zdravovědy.


Sent: 14.51 - thu 2 aug 2001


Name: Bob
Sent: 15.12 - wed 1 aug 2001

Omlouvám se všem a hlavně Rikitanovi, že jsem se nepodepsal. Píseň Úplňku mě úplně zatemnila mysl.
A proto: Nad lesy vyšel úplněk,
v našem táboře zaplál oheň........
...a v lese jsou S(s)ovi(y) v rozpacích

Rikitanovi: Kdy začne lov 13 soviček ?


Name: šerif
Sent: 16.25 - mon 30 jul 2001

Petičovi:Upřímně mne překvapil Tvůj zájem o moji tělesnou schránku,musím Ti ale sdělit že takhle už vypadám asi deset let,vidím,že už si na mne příliš nepamatuješ!To je tím stářím nebo že by začínala skleroza?Pokud je Tvoje rychlost stále jako bývala(..já dělám a ostatní mi nestačej....),tak Ti svačina ztvrdne dřív,než ji najdeš v .......(doplň si sám,protože nevím,jestli a v čem svačinu nosíš).
Bobovi: Všichni máme "radost",že už jsi zase vstoupil na naše osadní stránky,dříve jsi se alespoň přihlásil ať už pod svým jménem nebo pod nějakým pseudonymem,ale teď se ani nenamáháš,se podepsat,sluníčko Ti asi při výletu na Cornati vypálilo mozek!!!
Čínovi:Máš tady v Čechách bráchu,tak se s ním proboha domluv,privátní služby a ubytování nezajišťuji,ani nezprostředkovávám, pouze v případě krajní nouze a to Čína v Tvém případě nehrozí.
Znovu a snad již naposledy apeluji na přivezení těch fotografií z loňského vandru!!!!!!!Tisíceré díky předem!


Sent: 14.17 - mon 30 jul 2001

Všem, všem, všem. Vrátil jsem se z dovolené a zase mohu příspívat do této vývěsky. To máte radost!
Prvních 14 dnů jsem prožil v kraji Vinnetůa a Oldy Šetrnýho.Bylo tam nádherně, zvláště výlet na Cornůtské ostrovy (Paroháčů) byl velkým zážitkem. Kdo nebyl, může jen litovat, že se nemohl koupat ve Stříbrném jezeře nadnášen solemi, vlastním sádlem, pojídaje pečenou skaláru a popíjíc Karlovačko. Akorát jsem tam nikde neviděl pořádné paroháče typu Petyče, ale ten už schazuje parohy v Americe.
P.S. Rikitan je skutečně pelikán, sova je bubo
a Andy je Hugo.


Name: Pavel Bocan
Sent: 20.28 - sat 28 jul 2001

Zvlastni zprava pro serifa. Serife, zrovna jsem Te zahlid na jedne fotce a pripada mi, ze jsi dsahl takovych zivotnich rozmeru, ze nez Te obejdu tak mi ztvrdne svacina. Nebo je to optickej klam? Cau Pete


 

Name: Pavel Bocan
Sent: 20.20 - sat 28 jul 2001

No nazdar vandraci, preji Vam pekne pocasi a zazitky na letosnim vandru. Mezi nama, muzete bejt radi, ze Hasan nema zadne mlade, jinak by na tom vandru bylo aspon patnact Prihodu. Jirko pozdravuj pana psa. Cau Pete


Name: ANDY
Sent: 12.27 - thu 26 jul 2001

Vzkaz pro Boba: nezapomeň na Náhrobní kámen!!


Name: Pytlák
Sent: 11.23 - thu 26 jul 2001

Právě se seznamuji s internetem.Má milovaná Býkovka se mi stala pokusným králíkem. Těším se na naši hromadnou účast a upřesňuji tiskovou zprávu, že Hasan je taky Příhoda a tudíž nás bude pět.


Name: šerif
Sent: 09.07 - wed 25 jul 2001

Oznamuji všem trampům z naší osady,že tradiční předstartovní soustředění se koná 3.8.v 19,00hod v salonku "U KELTA".Účast nutná a proto tedy povinná!


Name: Tisková kancelář T.O.Býkovka
Sent: 12.00 - tue 24 jul 2001

POZOR,POZOR,POZOR!!!!!
Z dobře informovaných kruhů k nám dorazila informace o účasti Winna (po 21 letech) se synem na letošním vandru.Na dotaz naší kanceláře výše jmenovaný Winn nám sdělil,že svoji účast velmi vážně zvažuje a pokud vyřeší výstrojní záležitosti,neměl by na letošním vandru chybět!!!! To už se rovná invazi klanu Příhodů na vandr,čtyři Příhodové na vandru,tak to tady ještě nebylo!!!!


Name: šerif
Sent: 11.37 - tue 24 jul 2001

Tak ještě jednou : sraz 4.8.v 8,30 hod na hl.nádraží před pokladnami,odjezd 9,07 hod směr Plzeň,tam přestupujeme na vlak směr České Budějovice,konečná stanice Srby.Trasa : Srby-Klášter-Nepomuk-Zelená Hora-Potštejn-Žinkovy........... Jinak jsem Ti Čína posílal pozvánky,kde jsou základní údaje.Můžeš mi napsat kdy počítáš s příjezdem do Čech?Přijedeš na páteční soustředění?Nezapomeň přivést fotografie z loňského vandru,ty černobílé,ať už konečně dokončím kroniku.


Name: Cína
Sent: 09.27 - tue 24 jul 2001

Pro serifa:
muzes jeste napsat první vlakové spojení na trampu
a plán na první 1/2 dny ??


Name: Krokodýl Andy
Sent: 12.33 - mon 23 jul 2001

Kdo je Rikitan?

Dlouhou dobu mi vrtalo hlavou, co za individuum se skrývá pod pseudonymem Rikitan. Nyní již to vím a celou pravdu vám v následujících řádcích vyjevím. První chybu "Rikitan" udělal tím, že se zmínil na této stránce o Monaku. Dále útoky na manažerské a hudební schopnosti vedoucího souboru Comba Jiřího Příhody Jiřího Příhodu jasně ukazuje, že tento o životě v souboru dobře informovaný jedinec, je nutně členem tohoto v hrubém slova smyslu pseudohudebního ochotnického spolku rádobyhudebníků a sám touží po tom stát se vedoucím ansámblu a zároveň chorobně sní o tom, že jeho jméno se objeví v názvu souboru Combo ...... .
Podezření hraničící s jistotou jsem získal v Chorvatsku při pohledu na plovoucího br. Boba Tesáka v potápěčských brýlích a šnorchlem. Tento tonoucí bobr mně připomenul svými směšnými pohyby páně Rikitanovy medicínské znalosti, zejména pak znalosti ledvin. A nyní vám odhalím totožnost onoho tzv. Rikitana.

Rikitan je PELIKÁN!!!


Name: Rikitan
Sent: 11.31 - wed 18 jul 2001

...O ano, jiz brzo se opet ozve ta nase stara pisen,
Pisen Uplnku, opet se kraje rozjasaji slunecni zari
a potucky zabublaji a daleke modre lesy se vynori z mlh, a vsichni citi, ze je to predzvest mnoha dalsich
dobrodruzstvi, jez na nas cekaji, tam nekde daleko
kam slunce chodi spat a kam vecer pluji barevne mraky,
Tam nekde daleko, velmi daleko.....


Name: šerif
Sent: 11.43 - mon 16 jul 2001

Ahoj osado,zdravím Vás všechny po návratu z rodinné dovolené v Chorvatsku,kterou jsme všichni (kromě Danova kolena) přežili ve zdraví. Bylo to super!!!!!!Všem opětně připomínám : VANDR SE BLÍŽÍ!!!!!


 

Name: Smíšek
Sent: 09.39 - fri 29 jun 2001

Ahoj Otto, tvůj oblíbený nápoj tady v tom horku nepiju , ale určitě přivezu na ochutnání místní turkmenskou vodku ( 60%).


Name: Krokodýl ANDY
Sent: 13.56 - wed 27 jun 2001

Zdravstvuj, Smišok, vodku pijoš? Pij, buděš zdorov kak ja, bez počky i pečeně.
Jinak va zprávě TASSu zaznělo vážné varování. V Monaku
se objevila nemoc šílených bobrů, slintavka a kulhavka téhož škaredého živočicha. Pozor! Nemoc se šíří hlavně pohlavním stykem a slinami tohoto rybožrouta. Jediná desinfekce a obrana proti nákaze je pivo značky JIM BEAM.


Name: šerif
Sent: 08.45 - wed 27 jun 2001

Děkuji Smíškovi za přání a přeji mu,aby svůj pracovní pobyt přežil ve zdraví.Včera jsme na Bobří hrázi oslavili Rexovo životní jubileum,bylo to vynikající a zvláště se vyznamenalo Combo Jiřího Příhody,jeho hudební projev je stále na vyšší úrovni.Jen tak dál,chlapci!!! Dále připomínám všem tenistům,že dnes zakončíme předprázdninovou tenisovou sezónu v osm večer na tenisových kurtech u Hammerského potoka.
Rikitanovi z Monaka:Jestřáb se obrací v hrobě,když vidí,kdo se za něho vydává.Mimochodem Bobe,jedeš vůbec na letošní vandr?Pozvánku máš.
Všem,kteří nebyli včera na Bobří hrázi : odjezd na letošní vandr je 4.8.v 9,07ho z hlavního nádraží v Praze,sraz je v 8,30hod před pokladnami.


Name: Smíšek
Sent: 09.57 - tue 26 jun 2001

Čau Petyči, děkuji za přání a přeji Ti totéž. Doufám, že se někdy v Praze ukážeš. Odpověď na tvoji otázku je jednoduchá - jsou to prachy. Jinak mě příjemně překvapily stále vynikající znalosti bývalého svazáckého vedoucího Rikitana - iránskou hranici s Turkmenistánem skutečně střeží ruští vojáci .


Name: Pavel Bocan
Sent: 06.33 - tue 26 jun 2001

Nazdar Smisku, co Te proboha primelo k tomu, vydat se do tak nehostinnych krajin? Preji mnoho uspechu. Cau Pete


Name: Rikitan
Sent: 22.34 - mon 25 jun 2001

Tryzna 20ti leté poroby trampstva v Čechách proběhla v týdnu od 18.6. do 23.6. v knížectví Monako. Zúčastnila se jí početná skupina usurpovaných trampů, kteří v přestrojení za milionáře uspořádali na místní pláži a hotelu Grand několik nezapomenutelných, dojemných diskuzních večerů. Od roku 1912 poprvé se na 1 hodinu zastavila demosntrativně kola rulet v místním kasínu a na protest proti diktátorskému šerifovi-samozvanci byla do odvolání vymazána červená barva z rulety a nahrazena jen černou. Je vidět, že cizina je s námi a že prohnilá loutková vláda podporována ruskými bojůvkami od iránských hranic brzy padne!Name: Smíšek
Sent: 10.36 - mon 25 jun 2001

Blahopřeji šerifovi k jeho dvacetiletému působení ve funkci. Dále zasílám pozdrav bobrům, sovám a ostatním na celém světě z mého nynějšího pracovního pobytu na poušti Karrakum u iránských hranic v Turkmenistánu.


Name: šerif
Sent: 12.48 - thu 21 jun 2001

O minulém víkendu se uskutečnil dvoudenní výlet do Českého ráje,které se zúčastnilo 12 dospělých a dvě děti.Po pátečním večerním posezení v campu Sedmihorky,kde jsme byli ubytováni a v sobotu ráno jsme vyrazili na celodenní výlet.Trasa vedla přes Hrubou Skálu,kde jsme si prohlédli zámek a občerstvili se v hotelu "Štekl".Pokračovali jsme za drobného deště před kterým nás zachránila restaurace "U Vidláka",kde jsme chutně poobědvali a spravili si náladu několika "Drsoni".Na další cestě na zříceninu hradu Trosky nás už provázelo sluníčko a nálada byla opět lepší.Na Troskách jsme si prohlédli celý hrad a Pytlák si dokonce i zatančil.Po krátké zastávce v podhradí jsme došli zpět do campu.Večer proběhla v chatce č.7 dlouho očekávaná oslava (i přes odpor místní ochranky)dvacetiletého působení mojí osoby ve funkci šerifa.Děkuji ještě jednou všem za přání a dárky a věřím,že na tuto oslavu jen tak nezapomenete (zvláště pak Horáček!).Ti, kteří se nezúčastnili mohou jen litovat!!!!
V neděli vzhledem ke špatnému počasí a zdravotnímu stavu některých účastníků jsme se dopoledne rozjeli domů.


Name: Pavel Bocan
Sent: 02.35 - sat 9 jun 2001

Cau Bobe, mam a nedam./Chacha/ Domluv se nejak s Mirou,ale napred mi je musi nahrat na kazetu a poslat sem. Pak si je vem, ale neztratit a chci je samozrejme zpatky. Cau Pete


Name: bob
Sent: 23.18 - wed 6 jun 2001

cau Petyci, tu nahrávku Michiganu mám taky,ale chybí mi nahrávky z Porty, nemáš je náhodou někde ?
Bob


 

Name: Pavel Bocan
Sent: 03.21 - wed 6 jun 2001

Cau Bobe, to neni spatny napad. Sezente nekde takovyho Jirku, co zacal jezdit s nejakym Honzou na tabory k Atrimu. Ten Jirka si vzal nejakou Evu, naproti mne z baraku.Tak ten Jirka tenkrat mnel snad jedinny slusny dochovany exemplar pisnicky Michigan. Cau Pete


Sent: 03.14 - wed 6 jun 2001

Nazdar Bobe. To neni spatny napad.Zkuste nekde sehnat takovyho Jirku, co zacal jezdit k Atrimu na tabory. Takovej vysokej kluk a prijel tam s nejakym Honzou. Ten Jirka si vzal nejakou Evu, naproti mne z baraku.Tak ten jirka ma snad jediny slusny exemplar pisnicky Michigan. Cau Pete


Name: šerif
Sent: 23.10 - sun 3 jun 2001

Oznamuji všem skeptikům a pochybovačům,že jsem se vrátil z týdenní cesty po hradech a zámcích na Ukrajině v pořádku a případné zájemce seznámím s navštívenými památkovými objekty a jejich historií včetně bohaté fotodokumentace na nejbližší Bobří hrázi.


Name: Bob
Sent: 10.39 - sat 2 jun 2001

Dne 31.5.2001 proběhla oslava 20.let výročí divadla Postscriptum obnovenou dernierou Šukšinovy hry" Po ránu se probudili " . Akce se konala v prostorách klubu " U Melouna", tedy v původních prostorách, kde divadlo začátkem 80. let v minulém století působilo.
Hra byla zahrána s plným nasazením všech herců, po představení došlo na předání pamětních Oskarů,byl promítnut film retrospektivní film o vývoji divadlo. Po rautu pak k poslechu hrálo Combo Jiřího Příhody, tentoktát opět se svým vedoucím. A i když druhý den ráno trochu bolela, je potřeba konstatovat, že to byl pěkný večer.
P.S. každý člen obdržel i pamětní brožuru o dějinách divadla. Po jejím přečtění jsem si uvědomil, že skupina Old Fellows, dnes vystupující pod názvem Combo Jiřího Příhody, oslavila vlastně minimálně 30 let své činnosti. Vyzývám proto všechny, co mají i minimální artefakt o této skupině ,aby mi je poskytli k zapůjčení a k okopírování.Pokusím se tyto seřadit do brožůry a event. vydat i první CD této kultovní skupiny .Samozřejmě za souhlasu vedoucího Jiřího Příhody.


Name: šerif
Sent: 16.09 - tue 22 may 2001

Informace k červnovému výletu do Českého ráje: termín zůstává nezměněn,ale mění se místo ubytování.Místo v Rovensku budeme tábořit v campu "Sedmihorky",ti,kteří si u mne objednali chatičku jí mají reservovanou,ostatní se ubytují ve vlastních stanech.
Petičovi:Když,čtu Tvůj e-mail,tak mi připadá,že budeš horký kandidát na pobyt v Tvém oblíbeném Michigenu.....
P.S.Ta Tvoje socha v Rybníčkách,to je dobrý nápad,sochu "starého paroháče" ve Strašnicích ještě nemáme !!!!!


Name: P. BOCAN
Sent: 12.18 - sun 20 may 2001

Cau, velika omluva pro vsechny.Vcera jsem Vam poslal E-mail a mel jsem v sobe jeste aspn 2. promile. Kdyz jsem ho cetl druhy den, ani jsem ty hrubky nepcital . Je v nem aspn 15 pravopisnych chyb. Strasne se stydim . Cau Pete


Name: P.BOCAN
Sent: 17.53 - sat 19 may 2001

Cau Bobe, tak ted nevim. Libil se ti tenis a nebo ono restauracni zarizeni, jez jsi tolik vychvaloval. Na komary si nestezuj, protoze jsem zrovna vcera sedel tady v jedne restauraci na zahradce a prisel jsem do primeho styku s komary. V Cechach jsem mnel od komaru relativni klid. tady jsou komari asi vjetsi, nez unas/ jako vsechno v americe/ takze mne postipalo par americkych komarku/ nebo jestli to byl jeden a ten samy, to nevim/ a behem 5-ti minut mi naskakly pupence jako vlassky orech. jeste vecer jsem zvazoval moznost dojet si domu pro kosili s dlouhym rukavem, ale tato uvaha byla jednomyslne mym vlastnim, jedinym hlasem zamitnuta, nebot vcera vecer bylo pivo MGD zvlaste dobre a sk. whisky zn.Chivas vyjimecne lahodna. Nebot zde bropuklo leto v plne parade/ vcera 95 F./ znamena to, ze bylo i na cem si / jak se rika/ ohrat oci. protozemistni samice chodili temer neoblecene a chvilema jsem si pripadal, jako ve strip-baru. Zaver vecera jsm uloncil panakem Absolut-vodky a stahl jsem se v klidu a pokoji na zakladnu-bivakovat. Nic mene jsem stacil ukrast dve whiskovky a nebyl jsem pri tom nikym videm, coz znamena ze byla vcera mistni policie v klidu. Pzn. A. Tim chci rici, ze ji jinak dost zamestnavam, ale vcera jsem si rekl , zei policjni zbor Mimmesoty, si v tom vedru zaslouzi trochu klidu. Komari stipance velikosti stredne velkeho rajcete do rana zmizely a ted mne akorat trochu boli hlava. Bohuzel i s bolavou hlavou musim jednat se stranamy abudu svou pritomnosti oblazovat, napred postu a potom asi pujdu vykrast banku. Napred si musim pustit kousek filmu" Bonny end Clyde, protoze vubec nemam poneti jak se to dela. No a as si ty miliony prinesu domu, tak si potom koupim nejaky ostrov blizko Hawaie a necham si tam postavit vlastni sochu. / Mimochodem slozte se na mne a kuptemi v Rybnickach kousek pozemku, protoze i tam mam v umyslu si pri mem navratu domu, /za nekolik let / postavit vlastni sochu.No a mnou privezena Hawaiianka bude mit za ukol az do sve smrti ji udrzovat v cistote, pac mam dojem, ze na mne budou srat holubi. Uz mne nic nenapada, protoze jsem vcera pil jako statny a udatny Bobr./Sova by si po te nalozi pri letu domu polamala kridla/ Takze Vas vsechny / ne jenom Tebe / zdravim a pijte s Mirou./ To znamena , ze mate pozvat meho syna na par piv a vytahnout z neho informaci , jak , ze to ma vlastne s tou skolou, neb on se k teto zalezitosti nejak nevyjadruje . Takze Bobrum/ tedy i sovam / zdar cau zdravi Vas Pete


Name: bob
Sent: 16.59 - thu 17 may 2001

Rex zajistil možnost se tenisově vyžívat na bezvadných kurtech u Hammerského rybníka. Jeho neznalost faktu, že bobr je hlavně denní zvíře o proti nočním životem hyřící sově málem skončila fiaskem, neboť začátek tenisového klání byl stanoven na 21 hodin večer. Naštěstí je zde pamatováno i na tuto eventualitu a svítili nám až do 23 hodin. Ještě teď mě bolí oči..
Dalším nebezpečím jsou agresivní komáří roje, které útočí bobr nebobr, sova nesova, takže příště repelenty sebou. Posledním, ale příjemným nebezpečím je přítomnost slušného pohostinství se zahrádkou. Zkrátka je to fasa!


Name: šerif
Sent: 16.22 - wed 16 may 2001

Bobří hráz se uskuteční 26.6.,t.j. v úterý v 19,30 hod a jak jsme se včera "U KELTA" dozvěděli,oslaví zde Rex své důležité životní jubileum.
Tenisovým dnem byla včera ustanovena středa - bližší informace
o místě konání tenisových utkání podá Rex.


Name: šerif
Sent: 08.04 - tue 15 may 2001

Dnes se uskuteční plánované posezení "U KELTA".Žádám všechny zájemce o tenis z naší osady,aby se dnes dostavili z důvodu stanovení termínů tenisových klání.

 

Name: ANDY
Sent: 11.30 - mon 7 may 2001

Šerife, ještě jednou děkuji, že jsi se na mě nevykašlal.Škoda, že jsi nebylo do konce. Bylo to SUPER! Ostatní ústně.Čao.


Name: Pavel Bocan
Sent: 04.54 - sat 5 may 2001

Leti sova lesem a potka bobra.Prileti k nemu a povida: nazdar bobre, kam jdes? Bobr povida: ale je mi strasny vedro sovo, tak jdu k vykotlanymu dubu, za kmotrou liskou na zmrzlinu, pojd se mnou. Sova povida: vis bobre kdyz ja nemuzu. Bobr povida: proc bys nemohla sovo? Jses sama, nikoho nemas, tak co bys delala? Zrovna mi rikal zajic,ze ma kmotra liska vybornou oriskovou. A sova se osiva cela se vrti , krouti zobakem, zcervena a povida: vis bobre ja nemuzu , ja nemam jazyk a neumim lizat. Cha Cha Chaaa


Name: bob
Sent: 16.35 - fri 4 may 2001

Výprava do Českého ráje bude hezká, ale bohužel se nezúčastním, protože nejsem v ČR. Tak si to tam užijte. Zajímalo by mě, kdo ty akce organizuje. Už 3x jsem nebyl, protože jsem byl pracovně zaneprázdněn. Chtělo by to lepší resp. dlouhodobější plánování. Polepši se šerife!


Name: šerif
Sent: 16.12 - fri 4 may 2001

Informace k červnové výpravě :
Termín : 15.6.-17.6.2001
Kam : Český ráj
Ubytování : pod vlastními stany - Rovensko pod Troskami
Bližší informace podám 15.5. "U KELTA".


Name: Luděk
Sent: 21.11 - tue 1 may 2001

správa pro šerifa 6.5.2001 14.00 hod zahajuje tenisová sezona v Újezdě


Name: Pavel Bocan
Sent: 02.19 - tue 1 may 2001

Zviratka v lese se louci po nekolika denni party.Sovak vola na bobra: a vyrid manzelce, ze je v posteli lepsi nez ostatni. Zajic se otoci na sovaka a rika: jak muzes vubec nekomu rict sovaku, ze jeho manzelka je v posteli lepsi nez ostatni? A sovak povida: no ono to vlastne neni ani pravda, ale bobr je takovej fajn, tak jsem ho chtel potesit.


Name: Bob
Sent: 16.42 - mon 30 apr 2001

Víte proč se sova mračí, když se blýská?
???????!!?
Protože jí štve, že zase budou fotografovat jenom hezčího bobra!


Name: Andy
Sent: 09.04 - mon 30 apr 2001

Víš proč se bobr usmívá, když se blýská?
???!!?
Protože myslí. že ho fotografují!


Name: šerif
Sent: 16.09 - fri 27 apr 2001

Předpokládaný termín červnového výletu je 15.6-17.6. Cílem této výpravy bude oblast "Českého ráje".
Blahopřeji "starým mládencům" Jardovi k dnešním a Robertovi k nedělním jmeninám.Léta letí................


Name: šerif
Sent: 16.02 - thu 26 apr 2001

POZOR,POZOR,POZOR !!!!!!! Důležitá informace pro Andyho a Boba: Zájmová skupina "THE TRAP´S" přijme nové členy,už máte podané přihlášky? Máte velkou šanci na přijetí!!!
Dále Vás upozorňuji,že T.O.TRAPEŘI hledá nové kvalitní kamarády,Bobe máš šanci stát se konečně šerifem!!!!!

 

Name: šerif
Sent: 15.51 - thu 26 apr 2001

Čínovi:Odpověď na Tvůj zvídavý dotaz,ano Bubly měl dvě hlavní jídla,polévku,dva Kutnohorské ležáky a zmrzlinu s malinami......Doufám,že jsem na nic nezapomněl,Čína Tvoje starosti bych chtěl mít,koukej radši dodat do kroniky ty černobílé fotografie,které slibuješ už od loňského roku!!!


Name: ANDY
Sent: 12.41 - thu 26 apr 2001

To je tedy úroveň pane Bob. Prosím jménem spolku "Za Prahu krásnější", odstěhujte se.


Name: bob
Sent: 19.02 - wed 25 apr 2001

Jde táta bobr s malými 13 bobříky po lese a najednou slyší z větví stromů naříkání, sténání a prdění. Malí bobřící udivěně civí do korun stromů, kde vidi opelichanou starší sovu, jak se kroutí,koulí očima.
"Tatínku", ptá se 6 bobřík, " já jsem myslel, že sovy dělají hůůůůů a né prrrrr,jak tedˇ slyšíme?!"
"Milý synku",odvětí tatík-bobr, "některé moudré sovy, když se přejedí hrachu bohužel už jen prdí"


(blebější vtip o sovách už mě nenapadá)


Name: ANDY
Sent: 15.51 - wed 25 apr 2001

Moudre sovy jdou kolem reky a najednou slysi strasny hluk a rev. Jdou bliz a vidi bobri hraz. Jedna z moudrych sov, rikejme ji napr. An.., zvola "Co je to na te bobri hrazi za kraval"? V tom se objevi jeden bobr, rikejme mu treba Bob a odpovi moudrym sovam : "To neni samoucelny kraval, my serifovi vyvolavame filmy z Kutnohorska"!


Name: Čína
Sent: 23.21 - tue 24 apr 2001

AHOJ Petiči,
když tak čtu tvůj E-Mail, tak si nemůžu nevzpomenout
na tvoji bývalou oblíbenou píseň:
Já makám, a ostatní mi nestačej,
já makám, zatímco ostatní svačej ...


Name: Čína
Sent: 23.13 - tue 24 apr 2001

Díky za přání ke jmeninám. Vidím,že na nás někdo myslí.
V popisu výletu do Kutné Hory ještě schází něco o té
restauraci...Je to pravda, že si Bublič dal dva objedy?


Name: Bubly
Sent: 11.58 - tue 24 apr 2001

Už nazpět v civilizaci, vzpomínám na hezký výlet do Kutné Hory. Díky, šerife!


Name: šerif
Sent: 09.16 - tue 24 apr 2001

Přeji Bublymu,Čínovi a Pytlákovi k dnešním jmeninám vše nejlepší,hodně zdraví a ještě hodně společných vandrů!!!!


Name: šerif
Sent: 09.16 - tue 24 apr 2001

Přeji Bublymu,Čínovi a Pytlákovi k dnešním jmeninám vše nejlepší,hodně zdraví a ještě hodně společných vandrů!!!!


Name: šerif
Sent: 14.24 - mon 23 apr 2001

Tuto sobotu 21.4. se uskutečnila výprava do Kutné Hory a jejího okolí.Účast:Alja,Ben,Bubly,Iva,Jitka,Mirka,Ostříž,Paganini,Pytlák,Smíšek a děti Daniel a Tomáš.Z nádraží v Kutné Hoře jsme došli do Sedlce,kde jsme navštívili výtvor barokní gotiky cisterciáckou katedrálu Nanabevzetí Panny Marie a evropský unikát - hřbitovní kostel upravený jako kostnici.Potom jsme vystoupali na Kaňk,kde jsme si prohlédli památník havířských bouří a v výborně poobědvali v restauraci "NA PAŠINCE",kde nás navštívili Franta a Jana.Odpoledne,bohužel již za stálého deště jsme si prohlédli některé památky Kutné Hory jako např.Kamenný dům,Hrádek,chrám sv.Barbory.Vlašský dvůr atd. a odjeli jsme domů.


 

Name: Pavel Bocan
Sent: 04.55 - mon 23 apr 2001

No nazdar bejci z Bejkovky.No ja jsem to pochopil pozde a uz vubec jsem nepoznal, ze to pise Bob. V tom pripade musim rict Bobovi, ze je peknej bejk, kdyz dela takove bejkoviny. No nakonec , proc ne, vzdyt je to prece jenom bejk z Bejkovky. Vy se asi mate dobre, kdyz se tam takhle bavite. Ja se mam docela dobre, az na to ze mam ted min casu.Do prace ted chodim od 6-ti rano do asi 4 - 1/2 5-te odpoledne. Pak jedu domu, ale v tu dobu je velky traffic ajedu aspon 45 min i vic.? V zime, kdyz za noc napadlo 1/2 metru snehu jsem jel 17 mil do prace i dve hodiny/, doma se vykoupu, prevliknu a jedu od 1/2 7-me na dve hod. do skoly. To mam pondeli, utery, streda. Ve ctvrtek si chci neco uvarit n tyden do predu, v patek si jdu nekam s klukama co s nima delam nekm sednout a na psani mi zbude sobota , nedele. A to se chci jeste v ty dva dny nekam podivat a neco si koupit. Nakupovani je tu na dlouhe lokty a nez neco nakoupis, proto ze ty obchody jsou strasne velke tak to dost casto trva i s cestou vic jak pul dne. Tim chci rict, ze mi na internet zbyva ted dost malo casu.Samozrejme , ze Vam neco napisu, kdyz uz ta moznost psat vsem na jednou existuje. Poslu Vam take nejake fotky, ale musim napred nafotit film a ted tady dost prsi, takze musite vydrzet. Tady kde bydlim se delaji dost velke party,protoze mame velky byt.Na velikonoce jsme tu slavili narozeniny jednoho kluka z prace. Jajsem slavil narozeniny v Lednu. Seslo se tu asi 20 lidi a hralo se i na kytaru. K jidlu bylo 10- litr szegedynu, 20 sisek knedliku, misa bramboroveho salatu, a spousta oblozenych chlebicku vsim moznym, v neposledni rade i uherakem. K piti byl galon bileho vina, galon cerveneho vina, 1/2 galonu whisky, 1/2 galonu vodky a sud 16 galonu piva. Ja jsem dostal Lahev whisky,bonbonieru,Harleye jako anglicaka, nuz, doutnik, slameny klobouk, hawaiiskou kosili a svetr a velky dort.Vsichni byli radne upraveni , ale dobre to dopadlo. Otazka pro Horacka, vyhrajema letos zase mistrovstvi sveta v hokeji, nebo ne? Chci si vsadit na hokej. Informace pro vsechny: na vandr letos nepojedu. Z technickych duvodu to neni mozne. Odpoved na otazku, kdy pojedu na vandr zni Nevim. Ataky nevim jestli v 60-ti letech je vhodne jezdit jeste na vandr. Vsechny Vas samozrejnesrdecne zdravim, coz mnelo byt predeslano na zacatku dopisu. Tak se mejte hezky, nezlobte manzelky a ahoj Pete


Name: šerif
Sent: 10.41 - fri 20 apr 2001

Zdravím Peteho za "Velkou louží",jsem rád,že se mu podařilo dostat se na naše stránky a počítám,že se teď ozve častěji a snad se ho dočkáme i na vandru.Myslím,že jsi to všechno pochopil,všechno je O.K.


Name: Pavel Bocan
Sent: 02.17 - wed 18 apr 2001

Cau, ja to jenom zkousim a rad bych poopravil vasi ponekud zmatenou tiskovou kancelar,ktera vytyka Bobovi, ze napsal "Y" ve slove "hrazy" coz sam komentuje " to tvrde Y se mi LYBY. Taky bych rad rekl Horackvi, aby se konecne vysral na peugeoty a radsi sehnal pro cleny T.O.Bykovky kone.Jeste bych mu rad rekl, ze s nepise, 'taky by mi zajimalo" a 'Usi vedeni" Pak bych rad rekl Pytlakovi, ze nepozorne cte a opici sepo Horackovi, nebot ono "usi vedeni" opravdu neexistuje. Usi muze byt nekolik, rekneli se "nekolik usi". Jinak slovo usi neni ani ve slovniku,jedine jako ucho. Jinak se mi zda, ze ty stranky mate jen, abyste se mohli hadat a nevytahli pritom prdel z baraku. tak cau Pete


Name: šerif
Sent: 17.52 - tue 17 apr 2001

Opět se potvrzuje moje dnešní polední informace - mystifikátor se tentokráte vydává za Horáčka,Pytláka a Paganiniho,už to vypadá na diagnózu jisté nemoci šílených.................(Doplňte si!)
P.S.Pro správce sítě : asi bude nutné závést určitá opatření,o kterých jsme se dohadovali v sobotu.


Name: Paganini
Sent: 15.39 - tue 17 apr 2001

KOnečně jsem se dostal na stránky. Bohužel těm problémům moc nerozumím, protože my muzikanti hrajeme vždy podle not. Tzn., podle toho, kdo nás živí a kdo píská.


Name: Horáček
Sent: 15.35 - tue 17 apr 2001

Taky by mě zajímalo, kolik lidí z užšího vedení ještě nemá Peugeuta. Rád bych jim ho prodal, aby reprezentovali dobře naší T.O. Rovněž nabízím výborné tenisové rakety, se slevou !!! Ale divím se, že jsem nebyl pozván , když jsem byl demokraticky do ústředního vedení zvolen.


Name: Pytlák
Sent: 15.31 - tue 17 apr 2001

Kdo je to- užší vedení T.O. Býkovka ? Znáte někdo své užší vedení ? Já tedy ne. Je to asi něco jako byl ÚV .
Ale kdo to jen proboha může být ? Dozvíme se to vůbec ?
Neřídí nás náhodou Sovy ?


Name: šerif
Sent: 13.26 - tue 17 apr 2001

O Velikonočních svátcích byla s konečnou platností na schůzkách užšího vedení T.O.Býkovka upřesněna trasa letošního vandru.Znovu připomínám všem,kteří tak ještě neučinili,aby potvrdili na této stránce svoji účast.
Velmi mne potěšila zpráva o zdravotním stavu Kláska,přeji mu také touto cestou brzké uzdravení.
Ke zprávě tenisového klauna a velkého mystifikátora Boba o mojí osobě myslím ,že je zbytečné cokoli dodávat............(Andy máš velkou konkurenci!!!!!)


Name: Bob
Sent: 11.14 - tue 17 apr 2001

Všem se oznamuje, že Br. Klásek, úspěšně přežil svoji srdeční operaci a rekonvalescenci již prodělává v domácím léčení. Dle manželky dokonce zahodil cigarety, ale pivo si dal a dává. Ať se Ti Klásku daří !!!


Name: Bob
Sent: 11.11 - tue 17 apr 2001

Šerif začíná být schizofrenik! V jeden den napíše dvě rozdílná hlášení o Bobří hrázy( to tvrdý í se mi lýbý!!) Začíná být nebezpečný již nejen okolí, ale i sobě !!! Myslím , že nadešel čas, aby.......


 

Name: Tisková kancelář T.O.Býkovka
Sent: 15.59 - thu 12 apr 2001

DEMENTI tiskové kanceláře T.O.Býkovka :
1.Bob nebyl zvolen šerifem,tudíž se jedná o samozvance.
2."Kvalitní" frankovka z roku 1998,která byla hlavní cenou "vypečené" Bobosoutěže nebyla archivním vínem.
3."Moudrá Sova" = čirý nesmysl.
4.Šerif žádný symbolický poplatek do kmene Sov nezaplatil.
P.S.Bobe,Bobe co jsi měl z českého jazyka ?...na Bobří hrázi....se píše měkké i.


Name: Andy
Sent: 13.03 - thu 12 apr 2001

Děkuji za projevy účasti a smutku nad mým slepým střevem. Všem oznamuji, že i přes značné úsilí br. Dr. Boba Bobra jsem přežil. Po přečtení nových zpráv jsem nabyl dojmu, že šílencům, kteří se presentují na této stránce může vládnout pouze moudrá Sova. Přihlášky do kmene Sov přijímám zároveň se symbolickým poplatkem 1500,- Kč v hotovosti (Šerif již zaplatil - díky Láďo). Pouze br. Dr. Bob může zaplatit léky a neschopenkou. Jako zvláštní prémii mohu nabídnout prohlídku svých jizev za lahev lihového nápoje či kvalitního vína (ne krabicového!).
Váš zjizvený lovec žraloků a medvědů - Krokodýl Andee.


Name: šerif
Sent: 17.29 - wed 11 apr 2001

Včera na Bobří hrázi bylo veselo,bylo dostatek jídla a pití, povídaly se zajimavé a veselé příhody ze života. k poslechu a zpěvu hrálo Combo Jiřího Příhody s jeho vedoucím včele i když tentokrát bez sólových partů.Několik hezkých sól zahrál Paganiny i Horaček se snažil dobře basovat. Napínavé bylo losování o kvalitní cenu-archivní červené víno Frankovka ročník 1998. Ani jednomu losovanému se nepodařilo vyhrát.( Německou část zastupoval Bubly,ten hodný hoch, který se náhle na Bobří hrázi objevil a rozveselil nás svými úvahami o životě ).Zvláště dojemné bylo, když Bob pak předal cenu všem přítomným.
Sovy zastupoval opět jen Dan, ale svoji troškou přispěl do víru zábavy.Hezké byly také SMSky od Andyho, které nám během zábavy posílal, to jsme se nasmáli...)
Ještě jednou díky všem zúčastněným za hezký večer.


Name: šerif
Sent: 15.58 - wed 11 apr 2001

Včera na Bobří hrázi vyhodnotil jistý člen naší osady svoji soutěž.Do slosování,které prováděl sám nepochopitelně zařadil sebe a při losování svojí "šťastnou rukou" vylosoval,světe div se,sám sebe!!! To byla ale "náhoda"! Údiv přítomných nad touto drzostí,slušně řečeno,zamaskoval tím,že svoji "výhru" - "kvalitní" láhev vína - věnoval všem přítomným. Také zvláštní cena pro nejrychlejšího účastníka byla hodnotná,dostalo se mu té cti,že mohl "vylosovanému" otevřít jeho výhru!!! Díky,díky,díky................Tak se mi zdá,že Vaše hry a soutěže, pane Bob ,jsou pěkně "vypečené"!!!!!!!!!!!!!!!Na závěr večera opět vystoupilo známé Combo Jiřího Příhody,ale marně jsme očekávali slibované vystoupení na trubku,avizované již v únoru!!!Sliby,sliby,sliby.........ale to nás všechny jistě nemůže už překvapit,protože už to známe.


Name: Victor
Sent: 15.33 - tue 10 apr 2001

...tak opatrne dneska vecer s tim "Prazskym vyberem"


Name: Ben
Sent: 22.23 - mon 9 apr 2001

Bobe, zařazuji se do slosování o KVALITNÍ cenu. Volba šerifa?? proč ne. Bylo by dobré, pro podporu členské základny a úrovně voleb, stanovit vstupní "zápisné" pro nové kandidáty. Je to funkce vysoká a zodpovědná.. co takhle sud piva? (50l). Každý kandidát by měl být navržen nejnéně dvěmi členy TO.


Name: šerif
Sent: 15.44 - mon 9 apr 2001

Milý Bobe,Ti co nemají počítač byli mnou telefonicky informováni,někteří již včera večer a ostatní dnes dopoledne. Co se týče volby šerifa,proč ne,souhlasím a hlasuji ano.


Name: bob
Sent: 10.57 - mon 9 apr 2001

Zpráva o vinném večírku je dobrá, ale nevím jak si jí přečtou Ti, kteří nemají počítač, nebo Ti , kteří ač mají počítač, se na stránky nedostali, protože jsou hňupové.
Abychom zjistil, kdo se dokáže na tyto stránky dostat, vyhlašuji soutěž. Kdo se od této chvíle, tedy od cca 11.00 hodin 8.4.2001 zúčastní soutěže, dostane se do slosování o kvalitní cenu (kvalitní láhev vína !!!). Zvláště vyzývám německou pobočku.Už se dlouho neozvala Slosování proběhne zítra na Bobří hrázy. Otázka zní : Jste pro volbu nového šerifa ?
Odpověď: ano
Zvláštní cena bude vypsána pro nejrychlejšího účastníka. Takže připravit, ke startu ,pozoooor, start!!!


Name: šerif
Sent: 08.12 - mon 9 apr 2001

V úterý je Bobří hráz, pojatá netradičně jako vinný večírek!!!!!(Příprava na Moravu!) Vezměte si proto s sebou vínko a skalní pivaři pivo, sud nebude !!! Sejdeme se jako obvykle v 19,30hod.


Name: šerif
Sent: 08.16 - fri 6 apr 2001

Luďkovi: Saturnin – 1976

Name: Luděk
Sent: 21.33 - thu 5 apr 2001

nevím který rok, ale co takhle Saturnin


Name: šerif
Sent: 13.48 - tue 27 mar 2001


Tak se mi tak připadá,jak léta přibývají,někteří z nás začínají ztrácet paměť........................a proto chci jenom některým připomenout rok 1988 - červenec (po osmileté pauze!) - Český Krumlov - malé panáky - no,nevím,nevím...........
P.S.Bobovi: Už jsme Tě dlouho neviděli na vandru,mimochodem jedeš letos ????


Name: bob
Sent: 11.09 - tue 27 mar 2001

Šerifovi-
výprava to musela být hezká, ale to pochlebování hnusné Sově na konci zprávy, nevím, nevím....
Nechci malovat čerta na zeď, ale volební období některým končí a vím o spoustě kvalitních lidí, kterým by funkce šerifa moc slušela......


Name: bob
Sent: 11.04 - tue 27 mar 2001

Život je jen náhoda, náhoda je blbec a svět je jeden zmatek. Netuše, píšíc repliku na Andyho osobní útok, se následně dovídám, že mu osleplo jeho střevo a že mu je museli akutně odebrat. Operace proběhla dobře a Andy mohl odhodit bílou hůl , protože jeho střevo opět vidí. Doufám , že to bude prokouknutí dostatečné, protože, nic naplat i hnusná Sova patří k běžnému koloritu našeho života....
Ať se Ti to dobře zhojí, hnuse!


Name: šerif
Sent: 08.51 - mon 26 mar 2001

Výprava Haznburk - Libochovice 24.3.2001 Účast:Ben,Blanka,Dan,Mirka,Ostříž a Paganini.Vyjíždíme z Prahy za vydatného deště, jež mnohé další odradil od účasti.V Lovosicích už neprší, ale nestíháme přestup a tak následuje vycházka po Lovosicích spojená se snídaní v místní cukrárně.Pokračujeme vlakem do Slatiny,a dále již rozbahněnou cestou na Haznburk.Po průchodu vesnicí,kde se nestačíme divit některým výtvorům samozvaných "architektů" na nás začíná svítit slunce a objevuje se Haznburk - zřícenina hradu ze z konce 13.století.Vystupujeme na Bílou věž, upravenou jako rozhlednu.Z Haznburku sestupujeme do vesnice Klapý, ale vytoužený oběd se uskuteční až v Libochovicích.Po pozdním obědě následuje procházka zámeckým parkem a obhlídka zámku.Večer se vracíme v dobré náladě do Prahy.Závěrem chci poděkovat jménem svým a doufám i ostatních účastníků výpravy Danovi za přípravu a organizaci celé velmi vydařené akce.


Name: bob
Sent: 15.12 - fri 23 mar 2001

Pozor, pozor,všem policejním ústřednám, z pavilonu č. 6 PL Bohnice utekl nebezpečný pacient O.K. slyšící a jméno Andy. Je nebezpečný zvláště dospívající mládeži, psům i kočkám. Bez upozornění útočí a zneužívá. Nebezpečné jsou i jeho sklony ke grafomanii a chorobné lhavosti,napadá a nešetří slušné lidi. Zvláště nebezpečná je jeho zoofilie. Zneužívá drobné zvířectvo a podobnou havěť ošahávaje a hledaje ploché ocasy.... Někdy vystupuje v převleku za kačera Donalda. To nekouše ale žužlá a slintá!!!
Pozor, pozor, pozor. Jakékoliv informce o jeho pobytu můžete volat celých 24 hodin (tedy i v noci!)na telefon 7818383 nebo na mobilní telefon 0602146862.
Domobrana České Rep.


Sent: 15.42 - wed 21 mar 2001


Name: ANDY
Sent: 15.41 - wed 21 mar 2001

Aktuálně - Prvního jarního dne vyvrcholily sportovní soutěže na IV.Interně FN na Karlově náměstí. Vánoční turnaj ve stolním tenisu, kterého se zúčastnilo na 50 lékařů a chovanců vyhrál s přehledem MUDr. Miroslav Chochola nad chovancem pavilonu P1 Jiřím Příhodou. V kulečníku POOL byl nejlepší chovanec Jan Šebor, jenž svoje koule umisťoval s neuvěřitelnou přesností. Oba vítězové získali hodnotné ceny věnované ředitelem, jako např. bezplatné očkování proti slintavce a kulhavce a budou reprezentovat svůj ústav v městském kole. Blahopřejeme! Bobři děkujeme! Vaše Sovička.


Name: šerif
Sent: 14.43 - wed 14 mar 2001

Informace k výletu pro všechny,kteří se nezúčastnili včerejšího sezení u Kelta : sraz 24.3.v 7.15hod. na Masarykově nádraží,odjezd v 7.36 směr Lovosice.Pozvánky dodá Dan.
Byly domluveny další akce : 10.4."Bobří hráz" a 15.5."Kelt"


Name: Victor
Sent: 15.27 - fri 9 mar 2001

...tak Bobe helmu uz mam, jeste nam musis oznamit,
kdy to nas spadne,abychom se mohli presunout do Belgie nebo Holandska, tam nam nebezbeci nehrozi!!!


 

Name: Bob
Sent: 14.24 - wed 7 mar 2001

Upozornění takytrampům do BRD! Ruská vesmírná stanice MIR má spadnout právě na území BRD a bude to hrozná šlupka! Kupte si helmy nebo radši zalezte do sklepa.ARMAGEDON se blíží!


Name: šerif
Sent: 17.49 - tue 6 mar 2001

Děkuji celé pobočce v BRD za Vaše přání a doufám,že do 18.6.vydržím!


Name: Cína
Sent: 11.51 - mon 5 mar 2001

Pobocka BRD preje Serifovi vse nejlepsí k dnesním
narozeninám !! Jen tak dál, Lochu !! Vydrzet !!


Name: Bob
Sent: 21.54 - wed 28 feb 2001

Zdravím kuchaře Andyho vulgo Kuřátko a děkuji mu za opravdu zajímavý recept. Není špatný, ale lepší je k přípravě použít sovinu (pro neznalé je to maso z bederního pletence ze sovy druhu Bubo bubo). Ale pozor, změna o proti Kuřátkově receptuře,nesmíme použít maso hned, ale po zastřelení jí pověsíme za vocas na 4 týdny do průvanu, aby z ní vyčpěl ten odporný smrad-pižmo, které všichni důvěrně známe (viď Andy !)Pak už postupujeme podle původní receptury!
Zkrátka sova-100x jinak. Příště Vám napíšu staročeský recept na na soví žlázy s nadívanou anakondí kloakou se šípkovou omáčkou .To je lahůdka !
Dobrou chuť !
Váš věrný čtenář Bob.


Name: ANDY
Sent: 16.33 - wed 28 feb 2001

Něco pro táborníky - Bobří pláteček.
Nejdříve bobra zabijeme a kůži smrdící rybinou zakopeme.Maso naklepeme, osolíme, opepříme a potřeme kořením na steaky. Po té bobra orestujeme na pánvi v oleji a necháme vychladnout.
Zatímco maso chladne, na čtverce rozkrájíme zmrazené lískové těsto.Po té těsto rozválíme.
Vychladlého bobra potřeme bazalkou (ne bazukou Chocholo),olejem a opět posolíme. Nyní maso vložíme do lískového těsta, posypeme nastrouhanou nivou a přidáme tři olivy bez pecek.
Vše zabalíme jako šáteček a vrazíme to na suchý pekáč.Pečeme při 225 stupních Celsia po dobu 35 minut.
Dobrou chuť při poznání, že i bobr může být dobrý.
Váš Andy kuchař Kuřátko!


Name: Ben pro Bublyho a další.
Sent: 11.41 - tue 20 feb 2001

Čeština je problem. Na našich prohlížečích je vše O.K. Vzhledem k tomu, že tento vývěskový problen není vůbec v Česku ale ve Švédsku a určitě běží na UNIXU, je vůbec dobré, že nějaká čeština jde. My vaše vzkazy mame spravně ( pokud je tedy píšete česky ).
Obecná rada pro všechny! Nepoužíje dělení slov na konci řádků. Každý prohlížeč si to rozdělí sám podle svého rozlišení. A ENTER patří jen na konec odstavce.


Name: Bubly
Sent: 22.43 - sun 18 feb 2001

pro webmastera: ty háčky u velkých písmen zlobí u vás ?


Name: Bubly
Sent: 22.41 - sun 18 feb 2001

Ahoj šerife,
chystám se do Prahy kolem velikonoc, Čína snad taky, ale zatím není definitivní.


Name: šerif
Sent: 15.27 - fri 16 feb 2001

Čínovi : Stále čekám na ty černobílé fotografie do kro-
niky! Jak to s nimi vypadá ? Jedeš na vandr? Přijedete teď na jaře do Prahy ?
Pokud ano,tak mi včas sdělte termín.


Name: Bob
Sent: 11.32 - fri 16 feb 2001

Tak se mi zdá, že nám některé sovy s měkkým i, pěkně zaneřádili tuto stránku. Vystup s ilegality srabe anonyme SOVO a ukaž kdo seš -Příteli státu,Neznámý,Příteli,Kamaráde,AAA.


Name: Bobr
Sent: 16.30 - thu 15 feb 2001

V úterý na Bobří hrázi nebylo dle očitých svědků soví
houkání slyšet, ale jistá Sova tam hulákala co mohla
(Takže Andy,díky).Je možné diskutovat o tom,k čemu jsou
bobři dobří,ale Bobři jsou vždy dobří,to je již léty
prověřená pravda!
ANONYM - VYSVĚDČENÍ
jazyk český.............nedostatečný (Jen sovy stačily
- to je látka ZŠ)
S pozdravem
Bobrům zdar,Sovám...........


Name: ANONYM
Sent: 13.18 - thu 15 feb 2001

K hudební předvčerejší produkci. Jen sovyyy stačili cvičeným hlasům Tesáka-Boba a Pelikána-Stradivariho PAGANINIHO.Jinak bobři nejsou k ničemu dobří.Již se těším na trubku!!! Takže, Andy, díky.


Name: Bob
Sent: 13.50 - wed 14 feb 2001

Včerejší bobří hráz ukázala, že Sov(i)y vymírají, jejich čest hajil jen Andy a spletený Dan, který omylem čekal v jiné hospodě (to stáří !). Holt již příště bez Sov.
Zlatým hřebem večera byl vystoupení hudebního tělesa Combo Jiřího Příhody, kde její původně nehrající vedoucí zahral nezapomenutelnou instrumentálku Datel. Rovněž nám neumětelům opakovaně dokazoval, že s univerzálním Cimrmannovým akordem lze zahrát na jakýkoliv nástroj! Příště bude překvapení, neboť vystoupí se hrou na trubku. Přiďte všichni !! Zdravím i zahraniční členy.


Name: Dan
Sent: 10.52 - wed 14 feb 2001

Pěkná stránka hoši, rád bych jel s vámi na vandr. Doufám, že nám (Sovy) to vyjde a projdeme se po Čechách !! Čus bambus Dandus !!!!!


Name: Victor/sheriff cz+de/
Sent: 15.04 - tue 13 feb 2001

V Moenchengladbachu se kona vystava Cs-fotografie
20-tych let /Drtikol,Funke,Sudek atd./
Doufam, ze se Cina zucastnis!!!
Dnes to na ty Bobri hrazi neprehanet!!!!!


Name: šerif
Sent: 12.25 - tue 13 feb 2001

Pozor!!! Tuto sobotu t.j.17.2.2001 se uskuteční první
letošní výprava na Berounku.Sraz bude v 7,45 hod před
pokladnami na Hlavním nádraží,odjezd vlaku 8,18 hod.
Pro ty co jedou ze Smíchova -vlak odjíždí v 8,20 hod.
Konečná stanice je Srbsko -8.59 hod.Bližší informace
podá dnes na Bobří hrázi šerif.


Name: šerif
Sent: 10.10 - tue 13 feb 2001

Upřesnění odjezdu a srazu bude jako vždy na pozvánce,
která spatří světlo světa v květnu - až bude vydán no-
vý jízdní řád! Začíná se to na této stránce hemžit růz-
nými sherify,už chybí jenom Pytlák a Bob.Jen tak pro
připomenutí sklerotikům,17.6.1981 v restauraci "U kro-
kodýla" (ano,již tomu bude dvacet let) byl zvolen pouze
jediný šerif tak je tomu stále!!!


Name: Cína ( sherif )
Sent: 09.27 - tue 13 feb 2001

Tak ta trasa nevypadá spatne. Jeste by to chtelo pár
podrobností ( presný odjezd, atd )
Bublici: ty beres s sebou materskou skolku ?
Halo Lochu ( mladej, v Cáchách ):spokojený ???
Otázka na redakci: je tenhle server po pulnoci zavren ?


Name: Bubly
Sent: 08.57 - tue 13 feb 2001

©erife, hlásím 2 kusy.


Name: Tom
Sent: 23.10 - thu 8 feb 2001

Nic nového?


Name: Ben
Sent: 19.55 - wed 7 feb 2001

Trasa fakt dobrá. Buhužel v plánovanén termínu chci jet do Norska. Nevím tedy, co si počnete, snad že by se vandr odložil na září.


Name: šerif
Sent: 15.26 - wed 7 feb 2001

Předpokládaný sortiment na trase:Prazdroj,Gambrinus,
Strakonický nektar..................
Rád bych viděl předběžné závazné přihlášky,ti co po-
jedou se svými ratolestmi,atˇ to také sdělí.


Name: Victor
Sent: 12.22 - wed 7 feb 2001

Jezevec "Cina" se zatim jeste neozval........
Trasa dobra,ale jake se tam toci pivo????


Name: šerif
Sent: 11.45 - mon 5 feb 2001

Všem trampům z naší osady!
Letošní velký vandr se uskuteční v termínu 4.8.-12.8.
Předběžná trasa : Nepomuk(zbytky kláštera,zámek Zelená
Hora)-Zavlekov(zřícenina tvrze)-Sušice-Kašperk(zříceni-
na hradu)-Čestice-Dobrš-Volyně...............


Sent: 11.27 - mon 5 feb 2001


Name: Ben
Sent: 10.13 - sun 4 feb 2001

Tak jsem rád, že naše stránka začíná fungovat. Šiřte ji dál a každého člen či příznivce TO prosím o vzkaz, ať máme přehled, kdo již o nás ví. A kdo se nechce zviditelnit před světem, ať pošle jen meil, adresa je na úvodní stránce.
PS šerifovi: Byl jsem týden na horách, internetu nemaje!!


Name: Victor
Sent: 11.07 - thu 1 feb 2001

V sobotu 03.02.2001 se kona v Jizni ulici 33 Cachy ochutnavka francouzskych vin,prosime prespolni cleny,
o dochvilnost!
Sheriff cz.+de.sekce


Name: Bubly
Sent: 20.58 - tue 30 jan 2001

Lepší by bylo asi od 4.8., druhý termín by také šel, prázdniny u nás končí 19.8.2001. Čína by chtěl asi druhý termín, ještě se k tomu vyjádří


Name: šerif
Sent: 17.13 - tue 30 jan 2001

Benovi podruhé : Co je to gotická rotunda??????


Name: šerif
Sent: 17.07 - tue 30 jan 2001

Benovi:stránky dobré,je třeba pokračovat!!!Kroniky jsou
u mne k dispozici!!!Výlet do Týnce se uskutečnil 9.12.


Name: šerif
Sent: 17.03 - tue 30 jan 2001

Vzkaz pro německou pobočku:potřebuji od Vás upřesnit,který termin letního vandru Vám ví-
ce vyhovuje,4.8. nebo 11.8.2001? Spěchá!!!!


Name: Ben
Sent: 17.24 - sun 21 jan 2001

Bobe, tak to pošli.


Name: Bob
Sent: 17.15 - fri 19 jan 2001

Je to dobrý, ale nějaký pomalý. Chtělo by to zrychlit.
Co takhle obohatit zvukovou znělkou ? Jednu bych měl....
zdraví


Name: Bubly
Sent: 18.37 - sun 14 jan 2001

Perfektní! Nejlepší webová stránka na východ od Rýna.


Name: Luděk maroušek
Sent: 18.19 - sun 14 jan 2001

Dobra prace.Muzeme rozjet setkani Keblov 2001


Name: Viktor
Sent: 17.02 - sun 14 jan 2001

Konecne, chlapci, jiste to dalo trochu prace, ale trvalo to ziemlich dlouho!
Tak jeste nejake fotos nasich byvalych krasek, a serif bude spokojeny!!!!
Sestnactyho bohuzel nemuzu!!

Mit freundlichem Gruss

Sheriff cz. + de. sekce

Prof.Dr.-Ing.Kahlen Planungsgesellschaft mbH
Laurentiusstr.20
D-52072 Aachen

Tel: +49-0241-750090
Fax: +49-0241-7500998


Name: Ben
Sent: 16.59 - sun 14 jan 2001

Prvni vzkaz na vyzkoušení. Ben